Lot No.
1202
Plakieta - Adam Mickiewicz
brąz, odlew patynowany, 26,5 x 20,3 cm.
Polska, k. XIX w.
Polska, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Marek PIASECKI (1935-2011)
Lot No.301
Dwa koty, 1959
heliografia, papier; 19 x 24 x 3,5 cm;
dat. i sygn. na odwrocie; w oprawie autorskiej
Cena wywoławcza.
4 900 zł
Stanisław Jan WOŚ (1951-2011)
Lot No.303
Jeziora - zestaw 6 fotografii, 1992
fotografia czarno-biała, sepiowana, papier fotograficzny,
ok. 29,5 x 40 cm;
ok. 29,5 x 40 cm;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)
Lot No.304
Enigmatic figure - III, 2002
mieszana technika graficzna, papier;
32,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)
Lot No.305
Recollections I, 1995
10,5 x 8 cm (w świetle passe-partout, każda);
Cena wywoławcza.
900 zł
Henryk POULAIN (1921-1978)
Lot No.307
Sensacja ulicy Sary, 1956
monotypia, papier;
32,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.308
Informacje I, 1969
autocynkografia, papier; 66,5 x 79,5 cm
(arkusz), 49,5 x 65 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
1 500 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.309
Wykopaliska II, 1967
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Roman OPAŁKA, Henryk OPAŁKA
Lot No.311
Żagiel II
linoryt, papier; 82 x 63 cm;
sygn. i opisany p. d.: Żagiel II linoryt 23/30 odbijał H Opałka R OPAŁKA
Cena wywoławcza.
1 800 zł
2 200 zł
Ryszard OPALIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.313
21 APRIL 1992
piórko, tusze barwne, papier;
23,4 x 30,6 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.314
Sen, 1962
ołówek, papier; 15,5 x 21 cm;
sygn. p. d.: SZ / 62 SEN
sygn. p. d.: SZ / 62 SEN
Cena wywoławcza.
3 500 zł
7 500 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.315
Erotyk, 1957
ołówek, papier; 28,3 x 9,8 cm;
sygn. p. d.: S. / 1957
sygn. p. d.: S. / 1957
Cena wywoławcza.
2 600 zł
2 600 zł
Władysław RZĄB (1910-1992)
Lot No.1302
Matka z córką
piórko, tusz, papier naklejony na papier; 29,5 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza.
650 zł
Wilhelm SASNAL (ur. 1972)
Lot No.1303
Bez tytułu, 2010
serigrafia, papier; 56 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: 25/100 WS 2010
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 000 zł
Ryszard RAJSKI (1926-2016)
Lot No.1304
Struktura, 1963
monotypia, papier; 41,5 x 20,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opis u dołu: ŁÓDŹ 1968 R Rajski
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Czesław SADOWSKI (1902-1959)
Lot No.1306
Kompozycja z fioletem V, 1958
mieszana technika graficzna, papier; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: CzSadowski 1958
Cena wywoławcza.
900 zł
Krystyn ZIELIŃSKI (1929 - 2007)
Lot No.1308
Płot, 1957
linoryt?, bibuła;18,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: Zieliński 57
Cena wywoławcza.
900 zł
Eugeniusz GET-STANKIEWICZ (1942 - 2011)
Lot No.1310
XXX, 1979
serigrafia barwna, papier;
69,2 x 49,3 cm (wymiar w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
800 zł
Marian KONARSKI (1909-1998)
Lot No.402
Kryształ (Maczuga), 1965
technika mieszana, papier; 63 x 48,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: 15. VIII 65 / Marian Konarski
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Maria JAREMA (1908-1958)
Lot No.404
Z cyklu "Formy", ok. 1957
monotypia barwna, farba drukarska, tempera, papier; 37,8 x 61,2 cm;
na odwrociu napis autorski?: MARIA JAREMA / MONOTYPIA
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Roman OPAŁKA (1931-2011)
Lot No.405
Kompozycja strukturalna - szara, l. 60 XX w.
olej, płótno; 43,5 x 35,5 cm;
sygn. na odwrocie na blejtramie: R OPAŁKA
Cena wywoławcza.
18 000 zł
15 000 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Lot No.406
Wzlatująca, 1970
olej, płyta; 60 x 40 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.408
Taszyzm, 1956
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i opis na odwrocie
*do pracy doliczana jest opłata z tytułu droit de suite
sygn. i opis na odwrocie
Cena wywoławcza.
160 000 zł
Wojciech LEDER (ur. 1960)
Lot No.410
Iluzja autoteliczna
olej, płótno; 50 x 50 cm;
a odwrocie nalepka wystawiennicza z łódzkiej galerii Olimpus
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Jan BERDYSZAK (1934-2014)
Lot No.411
Z cyklu: Kompozycje obrzeżne, 1963
olej, płótno; 135 x 80 cm;
dat. l. d.: 1963;
dat. l. d.: 1963;
Cena wywoławcza.
50 000 zł
67 000 zł
Anna BIELA (ur. 1979)
Lot No.412
Tryptyk - MADOA - The Power od Dreams - Auta, 2012
akwarela, płótno;
60 x 80 cm (wymiar każdej z prac)
Cena wywoławcza.
2 000 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.414
Bez tytułu, 2014
akryl, płótno; 121 x 127 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD-K 14
Cena wywoławcza.
40 000 zł
40 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.415
Kobieta na tle miasta, 1971
olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI/ 1971
Cena wywoławcza.
220 000 zł
170 000 zł
Janina SUSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)
Lot No.416
Portret mężczyzny, ok. 1950
olej, płyta; 81 x 59 cm;
sygn. l. d.: J. Muszkietowa
sygn. l. d.: J. Muszkietowa
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.418
Muszle i kawon, 1990
olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.420
Pejzaż z postacią, 1958
olej, tektura; 25 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: PODSADECKI/ IX 1958
Cena wywoławcza.
3 000 zł