Adam PEŁCZYŃSKI (1865-1926)
Lot No.1102
Pejzaż, 1917
olej, płótno; 43 x 63 cm;
sygn. i dat. l. d.: Adam Pełczyński (...)
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)
Lot No.1104
Staruszka przy płocie
olej, tektura; 16 x 25 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Rozwadowski / 1901
Cena wywoławcza.
2 000 zł
2 000 zł
Zofia LEŚNIAK (1903-?)
Lot No.1106
Martwa natura z kwiatami i dzbankiem
olej, płótno naklejone na tekturę; 48 x 37 cm;
na odwrocie nalepka z informacją o autorce
Cena wywoławcza.
1 400 zł
H. STACHIEWICZ (XIX/XX w.)
Lot No.1108
Portret młodej kobiety
olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. p. d.: H. Stachiewicz
sygn. p. d.: H. Stachiewicz
Cena wywoławcza.
3 800 zł
August von MEDVEY (XIX/XX w.)
Lot No.1110
Portret kobiety z niebieską kokardą
akwarela, papier; 14 x 10 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A v Medvey
sygn. l. d.: A v Medvey
Cena wywoławcza.
1 800 zł
SAPIERSKI (XIX/XX w.)
Lot No.1112
Mimozy
pastel, papier; 47,5 x 63 cm (w świetle oprawy)
opis: T. Saperski oraz B. Sapierski
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Rudolf PRIEBE (1889-1956)
Lot No.1114
Statek na morzu
olej, tektura; 31 x 41 cm;
sygn. p. d.: Priebe
sygn. p. d.: Priebe
Cena wywoławcza.
1 900 zł
1 900 zł
Maciej KOŚCIESZA (XIX/XX w.)
Lot No.1116
Sceny z Pana Tadeusza
olej, tektura; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Maciej Kościesza / Kijów (...)
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.1118
Ogród w Kalwarii, ok. 1910 r.
pastel, papier szary;
29,3 x 19,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW (ołówkiem);
sygn. l. d.: WW (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Jan WOJNARSKI (1879-1937)
Lot No.1120
Stogi siana
akwarela, papier; 39,2 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JanWojnarski
sygn. p. d.: JanWojnarski
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)
Lot No.1122
Kobieta w chuście
pastel, papier;
60 x 46 cm (w świetle oprawy)
60 x 46 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Mieczysław ORACKI- SERWIN (1912-1977)
Lot No.1123
Portret młodej kobiety
olej, płótno; 84 x 62 cm;
sygn. p. d.: M. Oracki-Serwin / KRAKÓW
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
Borys PETRYŃSKI (XIX/XX w.)
Lot No.1124
Malwy
olej, tektura; 32,5 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: B. Petryński
sygn. l. d.: B. Petryński
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)
Lot No.1126
Stara wieśniaczka z Wojszyna
olej, tektura; 31,2 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie napisy
na odwrocie napisy
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.1128
Odbudowa kolumny Zygmunta
akwarela, papier czerpany;
23 x 29,9 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
201
Akt przeciągającej się kobiety - Matinado
Francja, Manufaktura Państwowa w Sevres,
model: Felix Maurice Charpentier (1858-1924), 1911
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Vittorio POCHINI (XIX/XX)
Lot No.203
Popiersie dziewczyny - Madame Cleo de Merode, ok. 1905
alabaster; 40 x 40 x 18 cm;
sygn. z boku: V Pochini
sygn. z boku: V Pochini
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Josue DUPON (1864-1935)
Lot No.205
Ariadna
brąz patynowany, wys. całkowita: 46 cm;
sygn. na podstawie: Jose Dupon oraz BRONZE/ AG/ Paris;
na poduszce: MC 18
na poduszce: MC 18
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 500 zł
F. THIERMANN (XIX/XX w.)
Lot No.207
Amazonka
brąz patynowany, kamienna podstawa;
wys. całkowita 37 cm; sygn. na podstawie rzeźby:
F.THIERMANN oraz wycisk odlewni
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Wojciech ŚWIĘCKI (1823-1873)
Lot No.209
Tancerka
brąz, wys. 29 cm;
sygn. na okrągłej podstawie: W. Święcki
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 800 zł
NELSON (XIX/XX w.)
Lot No.211
Dziewczyna z kokardą we włosach
kompozycja metali patynowana na brąz, wys. 43 cm;
sygn.: Ant. … Nelson
sygn.: Ant. … Nelson
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Max KLINGER (1857-1920)
Lot No.213
Kasandra, ok. 1895
brąz patynowany na czarno, marmurowa podstawa;
wys. całkowita: 56 cm; sygn. z boku: M. Klinger,
po drugiej stronie informacja o odlewni i odlewie
Cena wywoławcza.
50 000 zł
50 000 zł
Lot No.
215
Figura Świętego
drewno lipowe, resztki polichromii;
wys. 47 cm, szer. 22 cm, głęb. 27 cm.
Śląsk? 2 ćw. XVIII w.
Śląsk? 2 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
217
Anioł
drewno lipowe, pierwotnie polichromowane,
obecnie odarte z gruntu i polichromii, bejcowane;
Mazowsze (Warszawa ?), 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
5 700 zł