Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.418
Informel, 1960
olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: Kantor
*do wylicytowatej ceny doliczana jest opłata droit de suite
sygn. p. d.: Kantor
Cena wywoławcza.
210 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.419
Ryby w koszyku, 1958
tempera olejna, sklejka; 31 x 41 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI p. d. data: VI * 1958 -
Cena wywoławcza.
3 000 zł
3 300 zł
Maria WIĘCKOWSKA (1926-2010)
Lot No.420
Drzewo, 2003
olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. p. d.: Maria Więckowska
sygn. p. d.: Maria Więckowska
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Barbara FRANKIEWICZ (ur. 1959)
Lot No.422
Niebiesko-zielony - z cyklu Nokturny, 2005
olej, płótno; 110 x 90 cm;
sygn. p. d.: B. Frankiewicz 2005
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 000 zł
Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)
Lot No.424
Martwa natura
olej, płótno, 65 x 80 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński
sygn. p. d.: Rzepiński
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)
Lot No.426
Na balkonie, 1999/2000
olej, płótno; 27 x 40 cm;
sygn. p. d.: A. Karpowicz;
sygn. p. d.: A. Karpowicz;
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 200 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.427
NYC - 11 września, 2003
tusz, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. DWURNIK 03 oraz napis: l. d.: NYC;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
1 600 zł
Antoni FAŁAT (ur. 1942)
Lot No.428
Śp. Bogdan Włosik - Janek Wiśniewski, 1983
akryl, płótno; 46 x 38,5 cm;
napis autorski u góry: ŚP / BOGDAN WŁOSIK JANEK WIŚNIEWSKI;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Krzysztof KIWERSKI (ur. 1948)
Lot No.1401
Mędrzec VII, 2007
akryl, płótno naklejone na płytę;
149,2 x 74,5 cm;
149,2 x 74,5 cm;
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Danuta WESTRYCH (1955-2014)
Lot No.1403
Ekrany, 1985
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Danka Westrych 85
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)
Lot No.1405
Friends, 2011
kolaż olejny, płótno; 100 x 50 cm;
sygn. p. d.: A. KASPRZAK, opis l. g.: “FRIENDS”/ AK 2011
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Renata SZPUNAR-KUBCZYK (ur. 1970)
Lot No.1407
Stary port, 2015
akryl, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: SZPUNAR
sygn. l. d.: SZPUNAR
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Henryk Albin TOMASZEWSKI (1906-1993)
Lot No.501
Kompozycja szklana
forma leżąca, kształt obły;
szkło żaroodporne, przezroczyste; wys. 62 cm, szer. 57 cm
Cena wywoławcza.
4 800 zł
3 500 zł
Lot No.502
Kompozycja dynamiczna
kształt obły, wewnątrz formy szklane „żebrowanie”;
szkło żaroodporne, przezroczyste; wys. 58 cm
Cena wywoławcza.
4 400 zł
Lot No.504
Kompozycja szklana
w formie dwóch tafli szkła skierowanych ku górze;
szkło żaroodporne, przezroczyste; wys. 60 cm
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.506
Rzeźba abstrakcyjna
w formie kielicha;
szkło żaroodporne, przezroczyste; wys. 77 cm
Cena wywoławcza.
4 400 zł
Lot No.508
Kompozycja szklana
kształt nieregularny;
szkło żaroodporne, przezroczyste, wys. 56 cm; (podstawa częściowo ukruszona)
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Stanisław ZAGAJEWSKI (ok. 1927-2008)
Lot No.510
Maska
glina; 48 x 30 x 13 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
601
Szkatułka z miniaturami i złoceniami
Francja (?), naśladownictwo Sevres,
pocz. XX w.
pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Lot No.
603
Talerz z dekoracją kwiatową
Miśnia, lata ok. 1760-1780,
malatura : XVIII/XIX w. - pocz. XIX w.
(inspirowana dekoracjami porcelany sewrskiej).
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
607
Żardiniera z uchwytami - stworami morskimi
sygn. wyciskiem: 106, kobaltem podszkl. 5.
Nieustalona wytwórnia środkowoeuropejska,
XIX/XX w.
XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
609
Zespół naczyń huculskich
Ukraina - Pokucie, wyroby ludowe
w tradycji huculskiej,
XX w. (okres powojenny?)
w tradycji huculskiej,
XX w. (okres powojenny?)
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
610
Zestaw naczyń do raków (lub owoców morza)
Śląsk, Świdnica, Majolika - und Steingutfabrik
R. M. Krauze, ok. 1882-1930
R. M. Krauze, ok. 1882-1930
Cena wywoławcza.
1 100 zł
2 200 zł
Lot No.
611
Trzy wazony z dekoracją kobaltową kwiatową
Holandia, Delft, XX w.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Lot No.
1601
Wazon zielony, art-deco
szkło bezbarwne, dmuchane w formę,
pokryte zieloną lazurą, wys. 22,7 cm,
Skandynawia?; lata 30. XX w.
Skandynawia?; lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
701
Koszyczek
plater nie cechowany;
Rosja?, k. XIX w.
Rosja?, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 100 zł
800 zł
Lot No.
702
Cukiernica
plater cechowany;
Paryż, firma Christofle, II poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
704
Lustro toaletowe
plater cechowany; Warszawa,
firma Norblin Ska, 1896 - ok. 1915
Cena wywoławcza.
2 800 zł
2 200 zł