Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)
Lot No.121
Jazda do miasta, ok. 1930
olej, płótno naklejone na tekturę;
34,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
34,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
5 000 zł
Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)
Lot No.123
Błotnistą drogą, 1916
olej, płótno; 81 x 127 cm;
sygn. i opis p. d.: F. Zygmuntowicz - 916 rok
Cena wywoławcza.
20 000 zł
14 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Lot No.124
Thanatos - tryptyk
olej, tektura; 51 x 26 cm (każda z kwater);
sygn.: J. Malczewski (każda z kwater);
Cena wywoławcza.
300 000 zł
310 000 zł
Nathan GRUNSWEIGH (1880-między 1966 a 1977)
Lot No.125
W synagodze, 1947
olej, płótno; 72 x 99 cm;
sygn. i dat. p. d.: Grunsweig / 1947,
Cena wywoławcza.
10 000 zł
9 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.127
Szczęśliwa matka, 1939
olej, sklejka; 70,3 x 60,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil / Hofmann 1939;
Cena wywoławcza.
37 000 zł
35 000 zł
Michał STAŃKO (1901-1969)
Lot No.129
Pejzaż podgórski zimą, 1959
olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: M. Stańko / 959
sygn. p. d.: M. Stańko / 959
Cena wywoławcza.
3 500 zł
3 000 zł
Iwan TRUSZ (1869-1940)
Lot No.130
Cyprysy
olej, tektura; 77 x 58 cm;
sygn. p. d.: Iw. Trusz
sygn. p. d.: Iw. Trusz
Cena wywoławcza.
21 000 zł
15 000 zł
Józef PANKIEWICZ (1866-1940)
Lot No.131
Pinie na zboczu - Saint-Tropez, 1921
olej, płótno, 59 x 73 cm;
sygn. l.d.: Pankiewicz
sygn. l.d.: Pankiewicz
Cena wywoławcza.
250 000 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Lot No.133
Pejzaż zimowy, ok. 1970
olej, płótno; 51 x 61 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza.
5 000 zł
4 100 zł
Malarz nieokreślony - Michał MOROZ ? (XX w.)
Lot No.136
Jarmark w Krzemieńcu, ok. 1931
olej, sklejka; 24 x 30 cm;
na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP we Lwowie
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Irena WEISS - ANERI (1888-1981)
Lot No.138
Akt leżącej kobiety - Problem, ok. 1916
olej, tektura; 64,5 x 94,5 cm;
sygn. p. d.: A. NERI.
sygn. p. d.: A. NERI.
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Zofia ALBINOWSKA (1886-1971)
Lot No.139
Salonik
olej, płótno; 61 x 80 cm;
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
Cena wywoławcza.
10 000 zł
10 000 zł
Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)
Lot No.140
Petite fille. Siedząca dziewczyna z warkoczami, 1909-1912
olej, tempera, gwasz, płótno; 79,5 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: J. Makowski
sygn. l. d.: J. Makowski
Cena wywoławcza.
950 000 zł
Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)
Lot No.142
Ewa
olej, tektura; 70 x 49,5 cm;
sygn. l. g.: St. Żurawski.
sygn. l. g.: St. Żurawski.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Henryk HAYDEN (1883-1970)
Lot No.143
Le Littoral - Pejzaż z zachodniej Francji
olej, płótno; 38 x 46 cm;
sygn. p. d.: Hayden
sygn. p. d.: Hayden
Cena wywoławcza.
24 000 zł
19 000 zł
Henryk HAYDEN (1883-1970)
Lot No.144
Les Fleurs Juane [Żółte kwiaty], 1927
olej, deska; 36,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Hayden
sygn. p. d.: Hayden
Cena wywoławcza.
26 000 zł
Henryk BERLEWI (1894-1967)
Lot No.145
Martwa natura z owocami, 1953
olej, płótno; 24 x 35,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: H. BERLEWI 53
Cena wywoławcza.
26 000 zł
23 000 zł
Henryk HAYDEN (1883-1970)
Lot No.146
Rybak z Le Pouldu, 1911
olej, płótno; 89 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Hayden,
Cena wywoławcza.
250 000 zł
250 000 zł
Lot No.148
Pejzaż letni, 1921
olej, tektura; 31 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri 1921
sygn. l. d.: aneri 1921
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Malarz nieokreślony (XVIII w.)
Lot No.150
W wiejskiej izbie
olej, deska parkietowana;
30 x 23,5 cm;
30 x 23,5 cm;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Malarz nieokreślony (XVII w.)
Lot No.152
Porwanie Sabinek
olej, płótno dublowane;
65,5 x 48,5 cm
65,5 x 48,5 cm
Cena wywoławcza.
20 000 zł
J. ELIAS (XIX/XX w.)
Lot No.1101
Przed chatą, 1914
olej, płótno; 45,5 x 60,3 cm;
sygn. l. d.: J. Elias / 914. VIII/30.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Malarz nieokreślony
Lot No.1103
Pejzaż górski z jeziorem
olej, płótno;
61,5 x 91 cm
61,5 x 91 cm
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Michał STAŃKO (1901-1969)
Lot No.1104
Ważne sprawy, 1932
olej, sklejka; 19,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: M. Stańko / 1932
sygn. l. d.: M. Stańko / 1932
Cena wywoławcza.
1 000 zł
850 zł
Roman BREITENWALD (1911-1985)
Lot No.1105
Ułan z koniem
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: RBreitenwald
sygn. p. d.: RBreitenwald
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Henryk SAJDAK (1905-1995)
Lot No.1107
Słoneczniki
olej, płótno; 50,5 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: H. Sajdak
sygn. l. d.: H. Sajdak
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 000 zł
Stanisław GAŁEK (1876-1961)
Lot No.1109
Morskie Oko
płótno naklejone na deskę;
29 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gałek
sygn. p. d.: S. Gałek
Cena wywoławcza.
3 000 zł
3 000 zł
Leszek STAŃKO (1925-2011)
Lot No.1110
Widok na Giewont, 1969
olej, płótno; 50 x 70,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO / 1969 R.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
3 300 zł
A. HANNEMANN (XX w.)
Lot No.1111
Pejzaż zimowy
olej, płótno; 36 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: AHannemann / 1944 (?)
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 300 zł
H. SIWAK (XIX/XX w.)
Lot No.1113
Scena orientalna
olej, płótno, 60,5 x 40 cm;
sygn. l. d.: H. Siwak
sygn. l. d.: H. Siwak
Cena wywoławcza.
1 200 zł
J. MAH (XIX/XX w.)
Lot No.1114
Motyw wiejski nadwodny
olej, płótno naklejone na płytę;
30 x 60,8 cm;
sygn. l. d.: J. Mah
30 x 60,8 cm;
sygn. l. d.: J. Mah
Cena wywoławcza.
1 000 zł
700 zł
Kasper POCHWALSKI (1899-1971)
Lot No.1115
Akt
olej, płótno, 90,5 x 58, cm;
sygn. p. g.: KASPER* POCHWALSKI
Cena wywoławcza.
5 000 zł