Fritz KOCHENDORFER (1871-1942)
Lot No.202
Popiersie kobiety
alabaster; wys. 17 cm;
sygn. z boku: Kochendorfer
sygn. z boku: Kochendorfer
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Lot No.
207
Aniołek
drewno polichromowane, wys. 36 cm;
Małopolska?, 2 poł. XVIII w.
Małopolska?, 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
1 700 zł
1 300 zł
Lot No.
208
Chrystus
drewno polichromowane, wys. 79 cm;
warsztat prowincjonalny, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
210
Madonna
drewno polichromowane, wys. 100 cm;
warsztat prowincjonalny, małopolski?, XIX w.
Cena wywoławcza.
8 300 zł
Franz IFFLAND (1862-1935)
Lot No.212
Matka z dzieckiem
metal; 14 x 14 x 18 cm;
sygn. z tyłu: F Iffland
sygn. z tyłu: F Iffland
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)
Lot No.214
Ojciec z synem
brąz; wys. 10,5 cm;
napis. z tyłu: OBRY / CHOPPE; numer: 434
i oznaczenie w owalu CD
i oznaczenie w owalu CD
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
1201
Popiersie młodej kobiety
marmur, alabaster;
wys. 31 cm, szer. 32 cm, głęb. 13,5 cm.
Europa Zachodnia, Włochy?; 3-4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.303
Bagna, 1964
linoryt, papier;
57,3 x 63,5 cm (arkusz);
57,3 x 63,5 cm (arkusz);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 300 zł
Felicja PACANOWSKA (1907 lub 1915-2002)
Lot No.304
Kompozycja abstrakcyjna
gofraż, szablon, papier kremowy;
28 x 19 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 000 zł
Leopold LEWICKI (1906-1973)
Lot No.305
Kompozycja geometryczna
akwaforta, akwatinta, papier; 10 x 11 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d. ołówkiem: L. Lewicki
Cena wywoławcza.
600 zł
2 200 zł
Leopold LEWICKI (1906-1973)
Lot No.306
Myśl
akwaforta, sucha igła, papier; 9,5 x 8 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza.
600 zł
1 000 zł
Henryk FEILHAUER (1942-1999)
Lot No.308
Matka Natura, 1998
miedzioryt, papier; 26,5 x 19,5 cm (wymiar arkusza);
21 x 15 cm (odcisk płyty);
21 x 15 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.309
Rafael - autoportret
węgiel, karton jasnobrązowy; 19,5 x 26 cm;
sygn. i opis p. d.: RAFAEL S Ż
Cena wywoławcza.
3 000 zł
3 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.310
Autoportret, 1989
ołówek, papier; 36 x 26 cm (w wietle oprawy);
sygn. i dat. u dołu: 13.12.89. E. D.; na rysunku dwa stemple.
Cena wywoławcza.
5 200 zł
4 300 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.312
Dokąd?, 1988
flamaster, pastel, papier;
28,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
*do wylicytowatej ceny doliczana jest opłata droit de suite
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Elżbieta KAMIEŃSKA-MRUSZCZAK (ur. 1967)
Lot No.1302
Drzewa
pastel, papier; 63,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E. Kamieńska-Mruszczak, opis l. d.: z serii "Drzewa"
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Leopold LEWICKI (1906-1973)
Lot No.1303
Dom
akwaforta, sucha igła, papier; 14 x 12,5 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza.
600 zł
1 700 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.1304
Półakt kobiety
długopis niebieski, papier; 27,5 x 19,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Panek
sygn. p. d.: Panek
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Hans VANDERSTOK, XX w.
Lot No.402
Port, 1957
pastel, papier jasnobrązowy;
34 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.404
Stojący akt w czerwonej chuście, 1942
pastel, karton; 34,3 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: SZ 42
sygn. p. d.: SZ 42
Cena wywoławcza.
7 500 zł
7 500 zł
Alfred LENICA (1899-1977)
Lot No.405
Baśń 2, 1968
gwasz, papier; 33 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. Lenica
sygn. p. d. Lenica
Cena wywoławcza.
4 800 zł
4 800 zł
Jan TARASIN (1926-2009)
Lot No.406
Przedmioty, 1989
akwarela, papier; 25 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jan Tarasin 89
sygn. l. d.: Jan Tarasin 89
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.408
Akt kobiety z wiankiem, 1966
olej, płótno naklejone na tekturę; 33,5 x 26 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1966 / PODSADECKIna
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 200 zł
Kajetan SOSNOWSKI (1913-1987)
Lot No.409
Z cyklu: Poliptyki, 1965
olej, płótno; 55,5 x 46 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie
Cena wywoławcza.
15 000 zł
12 000 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.410
Notatki o sztuce nr 66, 1998
akryl, płótno; 33 x 24 cm;
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.412
Plaża, 1987
olej, płótno naklejone na deskę;
39,5 x 60 cm;
39,5 x 60 cm;
Cena wywoławcza.
130 000 zł
Alfred LENICA (1899-1977)
Lot No.414
Kompozycja żółta, l. 70 XX w.
olej, płótno; 73,5 x 54 cm
sygn. p. d.: Lenica
sygn. p. d.: Lenica
Cena wywoławcza.
28 000 zł
Wojciech SARNECKI (1948-2011)
Lot No.416
Kompozycja z wiolonczelą, 2007
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: W. SARNECKI / 2007
Cena wywoławcza.
5 600 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.417
P-2015-3006, 2015
akryl, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Witold - K. 15
Cena wywoławcza.
16 000 zł
12 000 zł