Lot No.
831
Zestaw sztućców do dziczyzny, z rogowymi trzonkami
stal, nikiel, chrom; róg;
Niemcy, Solingen, lata 50.-60. XX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
834
„Wyżły” - rzeźba gabinetowa art deco
marmur czerwony i biały, marblit, brąz srebrzony;
Francja, lata 20-30. XX w.
Francja, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Louis Albert CARVIN (1875-1951)
Lot No.835
„Wilk” - rzeźba gabinetowa art deco
marmur różowy i czarny, kompozycja metali;
Francja, Paryż, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
1 500 zł
Gilles ROBERT de VAUGONDY (1688-1766)
Lot No.836
Mapa Europy
miedzioryt kolorowany, papier; 50 x 66,5 cm.
Francja, 1778.
Francja, 1778.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Lot No.
838
„Zaloty” - dwie scenki rodzajowe
tkanina jedwabna, żakardowa; drewno, szkło;
wymiary w świetle 32 x 17,5 cm;
Francja?; XIX/XX w.
Francja?; XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
840
Szyszak - „kula chud”
Persja, pocz. XX w.;
wyrób kolekcjonerski wg wzorów z XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
844
Zegar z Dionizosem i Erosem
Francja, Paryż, mechanizm firmy Hemon,
warsztat brązowniczy Lengry, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
26 000 zł
Lot No.
848
Lampa naftowa z wazą Satsuma
Niemcy, Berlin, firma Ehrich und Graetz; k. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Lot No.
850
Lampa gabinetowa z figurą Peryklesa, elektryczna, 3-świecowa
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Lot No.
852
Lampa gabinetowa, elektryczna
Polska, Warszawa, w typie wyrobów
Braci Łopieńskich, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
855
Żyrandol elektryczny, 16-świecowy
mosiądz złocony i pozłacany; wys. ca 100 cm,
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
857
Zdrój ogrodowy, przyścienny
brąz patynowany;
wys. 248 cm, szer. ca 140 cm, głęb. 74 cm.
Włochy, XX w.
Włochy, XX w.
Cena wywoławcza.
64 000 zł
Lot No.
901
Fotel w stylu Ludwika Filipa
konstrukcja - sosna, mahoń; fornir - mahoń;
103,5 x 65 x 64,5 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
103,5 x 65 x 64,5 cm.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 000 zł
Lot No.
902
Stolik do gry w stylu eklektycznym
konstrukcja - dębina; fornir - drewno drzew owocowych:
grusza (?); 65,7 x 57,5 x 57,5 cm.
Europa Środkowa, koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
2 000 zł
Lot No.
905
Para szafek
konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 84,7 x 29 x 30 cm.
Europa Środkowa, ok. 1900
Europa Środkowa, ok. 1900
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
907
Fotel neorenesansowy
konstrukcja - orzech; drewno bejcowane
na orzech (buczyna); 116 x 68 x 77 cm.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
908
Stół neorokokowy
mahoń; 76,5 x 124 x 75 cm.
Polska (?), 3 ćw. XIX w.
Polska (?), 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 100 zł
Lot No.
909
Komplet mebli w stylu neorokokowym
konstrukcja - orzech;
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Lot No.
911
Skrzynia w typie baroku
konstrukcja - orzech, dębina;
78 x 141,5 x 58,5 cm.
Europa Środkowa, 1 poł. XX w.
78 x 141,5 x 58,5 cm.
Europa Środkowa, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
913
Biurko w stylu art deco
konstrukcja - sosna, sklejka, fornir - orzech;
78 x 160 x 70 cm.
Polska, przed 1935
78 x 160 x 70 cm.
Polska, przed 1935
Cena wywoławcza.
3 500 zł
3 000 zł
Lot No.
914
Szafka - postument w stylu biedermeier
konstrukcja - świerk; fornir - mahoń;
138,5 x 59,7 x 48,3 cm.
Europa Środkowa, ok. 1830
138,5 x 59,7 x 48,3 cm.
Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza.
1 600 zł
4 000 zł
Lot No.
917
Sekretera biedermeier
konstrukcja - sosna, jawor, drewno drzewa owocowego
(grusza?), fornir - mahoń, czeczota brzozowa,
intarsje - brzoza; Europa Środkowa, Niemcy, ok. 1830.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
6 500 zł
Lot No.
919
Fotel eklektyczny
konstrukcja - świerk, mahoń; fornir - mahoń;
113,5 x 64 x 74 cm.
113,5 x 64 x 74 cm.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 300 zł