Claude Michel CLODION (1738-1814)-według
Lot No.212
Satyr i nimfa
brąz, wys. 65 cm; sygn. z tyłu: Clodion
Francja, odlew z przełomu XIX/ XX w.
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, polski (XX w.)
Lot No.214
Syrenka warszawska, przed 1939
Władysław Miecznik(1903-1989)?
brąz patynowany, podstawa z szarobrązowego marmuru,
wys. całkowita: 34 cm, wys. rzeźby: ok 29 cm;
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Artysta nieokreślony, włoski? (XIX/XX w.)
Lot No.218
Głowa uśmiechniętej dziewczyny
alabaster; wys. 23,5 cm;
sygn. z tyłu na podstawie: Ginnto V… (słabo czytelnie);
Włochy, XIX/ XX w.
Włochy, XIX/ XX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Paweł PIERŚCIŃSKI (ur. 1938)
Lot No.302
Romb, z cyklu: Portret ziemi kieleckiej
fotografia czarno-biała, brom, papier;
16,5 x 20,4 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Ireneusz PIERZGALSKI (ur. 1929)
Lot No.304
Czytający + fotele - ciąg dalszy 2, 1976
58 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.307
Niewidomi erotomani, 1993
akwaforta, papier, 36,5 x 49,5 cm (odcisk płyty),
53,3 x 78,7 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Lot No.309
Kompozycja geometryczna, 1957
ołówek, papier; 29,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
dat. l. g.: 21.9.57
dat. l. g.: 21.9.57
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.402
Autoportret w kapeluszu, 1998
pastel oleisty, karton; 26,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: Panek 98
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Jerzy SKARŻYŃSKI (1924-2004)
Lot No.404
Forma surrealistyczna, 1985
piórko, tusz kolorowy, papier jasnoszary; 46,5 x 34 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Skarżyński 85
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)
Lot No.407
Projekt maski Michela
ołówek, piórko, tusz,
tempera, karton; 23,8 x 18 cm
tempera, karton; 23,8 x 18 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.409
Postać I - Projekt kostiumu do przedstawienia „Dom na granicy”, 1979
ołówek, piórko, tusz, tempera, karton; 22,9 x 16,2 cm
na odwrocie napis: Dom na granicy (długopisem).
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.411
Projekt scenograficzny [do Teatru Groteska w Krakowie?], ok. 1963
ołówek, tusz, akwarela, papier;
12 x 19 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 300 zł
Juliusz JONIAK (ur. 1925)
Lot No.413
Martwa natura na zieleni, 1991
olej, płótno; 81 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.416
Planty krakowskie zimą, ok. 1980
olej, płótno; 73 x 85 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
15 000 zł
12 000 zł
Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)
Lot No.419
Dziewczyna IV, 1990
akryl, płótno; 140 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI. / AEIVAE.AKRYL 1990 / 140 x 80
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)
Lot No.421
Moment bez dźwięku
olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: W. Siudmak
sygn. p. d.: W. Siudmak
Cena wywoławcza.
60 000 zł
60 000 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.424
Samotność, 2003
olej, płótno; 90 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Witold-K. 2003.
Cena wywoławcza.
24 000 zł
17 000 zł
Anatolij ZVEREV (1931-1986)
Lot No.426
Kogut, 1966?
olej, tektura; 41,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: AZ 6? 6? (cyrylicą w obrębie kompozycji)
Cena wywoławcza.
6 400 zł