Lot No.
834
Zegar kominkowy z figurą muszkietera
marblit, brąz złocony i patynowany, szkło;
Francja, po poł. XIX w.
Francja, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Lot No.
836
Kantyna podróżna z karafkami i kieliszkami
Europa Zachodnia, Anglia?, Francja?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
838
Lampa naftowa
mosiądz złocony, szkło; wys. 65,5 cm;
Austro-Węgry?, XIX / XX w.
Austro-Węgry?, XIX / XX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
840
Para lamp olejowych, porcelanowych
porcelana, brąz, szkło; wys. 64 cm,
Niemcy?, 2 poł. XIX w.
Niemcy?, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Lot No.
842
Lichtarz kościelny
cyna; wys. 131,5 cm (bez kolca 122 cm);
Niemcy?, pocz. XIX w.
Niemcy?, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Lot No.
844
Tkanina gobelinowa
wełna, bawełna; podszycie satynowe;
135 x 185 cm.
Francja, Aubusson?, XIX w.
135 x 185 cm.
Francja, Aubusson?, XIX w.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Lot No.
846
Szafka z wbudowanym gramofonem elektrycznym oraz 38 płyt
Czechosłowacja, firma SUPRAPHON (zał. w 1932);
koniec lat 50. XX w.
koniec lat 50. XX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Lot No.
848
Patefon z tubą
drewno oklejane orzechem, metal niklowany, mosiądz;
Szwajcaria, 2 dekada XX w.
Szwajcaria, 2 dekada XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
901
Komplet sześciu krzeseł biedermeierowskich
konstrukcja - sosna, orzech; fornir - orzech;
Europa Środkowa, ok. 1830-1850
czterec
czterec
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Lot No.
903
Sekretera biedermeierowska
konstrukcja - jesion, orzech, brzoza; fornir - orzech;
okucia - stal; w otworach kluczyn wkładki z kości;
Europa Środkowa, ok. 1840
Europa Środkowa, ok. 1840
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
905
Sekretera rokokowa
topola, brzoza; fornir i listwy profilowe - orzech;
żyłka - jawor; okucia - mosiądz, stal;
Europa Środkowa, 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Lot No.
907
Sekretera barokowa
konstrukcja - sosna; fornir - orzech;
Europa Środkowa, Niemcy (?), 1 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
60 000 zł
Lot No.
909
Szafa kątowa w stylu modernistycznym
konstrukcja - dębina; fornir - orzech; okucia - mosiądz;
Europa Środkowa (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
7 300 zł
Lot No.
911
Pomocnik art deco
konstrukcja - sosna?; fornir - palisander, mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1925
Europa Środkowa, ok. 1925
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Lot No.
913
Fotel w stylu klasycystycznym
buczyna; 88,5 x 58 x 48 cm.
Europa Środkowa, XIX / XX w.
Europa Środkowa, XIX / XX w.
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Lot No.
915
Regał biblioteczny w stylu empirowym
konstrukcja - sosna, mahoń; fornir - mahoń;
okucia - mosiądz; 128,7 x 143,7 x 36,5 cm.
Francja, pocz. XX w.
Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
917
Szafka w stylu Ludwika Filipa
konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
okucia - stal, mosiądz;
Europa Środkowa, ok. 1880
okucia - stal, mosiądz;
Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza.
2 800 zł