Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.130
Dzieci z gołąbkiem, 1922
olej, tektura; 63 x 74 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofman 1922
Cena wywoławcza.
46 000 zł
Jakub ZUCKER (1900-1981)
Lot No.132
Rybak z Collioure
olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. p. d.: J. ZUCKER
sygn. p. d.: J. ZUCKER
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)
Lot No.134
Portret żony na niebieskim tle, 1936-37
olej, płótno, 81,5 x 63 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
sygn. l. d.: Ebiche
Cena wywoławcza.
64 000 zł
Stanisław BERGMAN (1882-1930)
Lot No.136
W ogrodzie
olej, tektura, 41 x 30 cm;
sygn. p. d.: St. Bergman
sygn. p. d.: St. Bergman
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.138
Pogrzeb ptaszka - kompozycja alegoryczna, 1918
olej, płótno; 70,5 x 90 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman/ 1918
Cena wywoławcza.
72 000 zł
Eustachy WASILKOWSKI (1904-1977)
Lot No.140
Martwa natura
olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: Eustachy Wasilkowski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)
Lot No.142
Sekwana w Paryżu, 1928
olej, płótno; 46 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d. (ryte): 1928 / W. de Terlikowski
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)
Lot No.144
Róże w wazonie na szafirowym tle, 1921
olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygnowany p. d.: 1921 Terlikowski
(końcówką pędzla w malaturze)
(końcówką pędzla w malaturze)
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Mieczysław SZCZERBIŃSKI (1900?-1981)
Lot No.146
Mimozy w wazonie
olej, tektura; 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: MSZCZERBIŃSKI
sygn. p. d.: MSZCZERBIŃSKI
Cena wywoławcza.
8 300 zł
Lot No.148
Róże w ludowym wazonie z malowanym kogucikiem
olej, płótno; 64,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: WW (monogram wiązany)
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Stanisław SZCZEPAŃSKI (1895-1973)
Lot No.150
Zwózka siana
olej, tektura; 34,5 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: St. Szczepański
sygn. p. d.: St. Szczepański
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Henryk EPSTEIN (1890-1944)
Lot No.152
Widok miasteczka w południowej Francji
olej, płótno; 38,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein
sygn. p. d.: H. Epstein
Cena wywoławcza.
63 000 zł
Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)
Lot No.154
Pejzaż zimowy, koniec lat 40. XX w.
olej, tektura; 46 x 34 cm;
sygn. l. d.: Z Przebindowski
sygn. l. d.: Z Przebindowski
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Lot No.156
Zima, 1906
olej, płótno; 94,5 x 115 cm;
sygn. i dat. l. d.: Stefan Filipkiewicz 1906.
Cena wywoławcza.
53 000 zł
Wiktor BERG, XX w.
Lot No.158
Mali karciarze
olej, sklejka; 64,5 x 85 cm;
sygn. l. g.: W. Berg 1945...
sygn. l. g.: W. Berg 1945...
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Józef RAPACKI (1871-1929)
Lot No.160
W małym miasteczku, 1889?
olej, płótno; 21,5 x 25 cm;
sygn. l. d.: Rapacki/ 89
(? - napis i datowanie częściowo zatarte);
sygn. l. d.: Rapacki/ 89
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Wacław STARYKOŃ WIELOGŁOWSKI (1860-1933)
Lot No.162
Pejzaż zimowy z końmi
olej , płótno; 93,5 x 161 cm;
sygn. l. d. W. Starykoń Wielogłowski
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.164
Odwrót spod Moskwy, 1947
olej, tektura; 50 x 70 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak/1947
Cena wywoławcza.
17 500 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.166
Odwrót, 1935
olej, tektura; 55 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1935
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Władysław Karol SZERNER (1870-1936)
Lot No.168
Odpoczynek Kozaków
olej, sklejka; 33 x 44 cm;
sygn. l. d.: W. Szerner iun.
sygn. l. d.: W. Szerner iun.
Cena wywoławcza.
57 000 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Lot No.170
Piękna pani Bronia, 1925
olej, płyta; 49 x 69,5 cm;
sygn. i dat. z dedykacją l. d.: Pięknej P Broni
/ na pamiątkę / W. Wodzinowski/ 1925
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Walter MORAS (1854-1925)
Lot No.172
Młyn
olej, płótno, 59 x 99,5 cm;
sygn. l. d.: W. Moras.
sygn. l. d.: W. Moras.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.174
Autoportret
olej, płótno dublowane;
55,5 x 44 cm
55,5 x 44 cm
Cena wywoławcza.
15 500 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.176
Portret szlachcica herbu Leliwa
olej, blacha miedziana; 32 x 28 cm (w świetle oprawy);
z herbem Leliwa i odznaczeniem
- z naszywką Orła Białego
- z naszywką Orła Białego
Cena wywoławcza.
6 000 zł