Malarz nieokreślony francuski?, XIX w.
Lot No.178
Napoleon Bonaparte z oficerami - szkic,
ok 1830
olej, płótno; 43 x 60 cm
olej, płótno; 43 x 60 cm
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lot No.
180
Wizerunki apostołów - Mateusza, Szymona i Andrzeja
tempera, drewno; wymiary całości wraz
z obramieniem: 51,5 x 28,5 cm (dwa przedstawienia),
65,5 x 33 cm;
65,5 x 33 cm;
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Joann Georg BOHME (1673-1746)
Lot No.182
Zwiastowanie, 1736
olej, deska; 18,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: Bohme f. 1836
sygn. p. d.: Bohme f. 1836
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Malarz nieokreślony, XVII w.
Lot No.184
Cierniem Koronowanie
olej, blacha; 16 x 13 cm (w świetle oprawy);
Po konserwacji.
Po konserwacji.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
202
Krucyfiks
drewno polichromowane, 75,5 x 51 cm.
Polska Południowa, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Lot No.
204
Anioł klęczący na obłokach
drewno lipowe, wtórnie polichromowane, wys. 34 cm.
Polska, 1 ćw. XVIII w.
Polska, 1 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Lot No.
206
Kobieta klęcząca - styl zakopiański
drewno, 33 x 10 x 10 cm;
Polska, 2 ćw. XX w.
Polska, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Lot No.
208
Anioł
drewno lipowe, pierwotnie polichromowane,
Mazowsze (Warszawa ?), 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Paul MOREAU-VAUTHIER (1871-1936)
Lot No.210
Żubr, lata 20. - 30. XX w.
brąz, 15 x 17 x 7 cm;
sygn. przy podstawie: P. Moreau - Vauthier
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Lot No.
212
Łucznik
sygn. z tyłu: PBK/ Bronce Caro / WERKSTÄTTE
/ BRONZERUD...GUSS
wys. całości: 38,5 cm;
/ BRONZERUD...GUSS
wys. całości: 38,5 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Aleksiej Pietrowicz GRACZEW (ok. 1780-1850)
Lot No.214
Jeźdźcy wschodni (Cavaliers orientaux)
Fabr. C. F. WOERFFEL, XIX/XX w.
brąz, patynowany, cyzelowany; 43 x 43 x 25 cm;
sygn.: AP. GRACZEW (cyrylicą - z boku)
Cena wywoławcza.
57 000 zł
Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)
Lot No.302
Głowa W. Wiszniewskiego z cyklu Fetysze, negatyw 1978 / odbitka współczesna
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny
Kodak Professional; 38 x 50 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Tadeusz WAŃSKI (1894-1958)
Lot No.304
Gdańsk. Stare Miasto - Teka fotografii (73 sztuki)
fotografie czarno-białe, brom, papier naklejony na tekturkę;
fotografia ok. 29,2 x 18,8 cm (jednakowy format każdej z prac),
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Jan NOWAK (1930-2010)
Lot No.306
Zestaw 8 grafik - Chorzów, 1978
akwaforta, akwatinta, papier; format zróżnicowany
wymiar arkusza: 32,7 x 29 cm
wymiar arkusza: 32,7 x 29 cm
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)
Lot No.308
Kompozycja II, 2013
technika mieszana, papier;
11 x 28,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
900 zł
Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)
Lot No.310
Kompozycja III, 2013
technika mieszana, papier;
7 x 7 cm (wymiar kompozycji);
7 x 7 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
600 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Lot No.312
Kurtyna, 1982
akwaforta, papier;
14,5 x 10,3 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Leszek RÓZGA (ur. 1924)
Lot No.314
Akt, 1987
ołówek, papier;
99 x 69 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.316
Ewa, 1967
ołówek, papier;
26,5 x 18,5 cm;
26,5 x 18,5 cm;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.319
Zestaw 3 prac, 1992
cienkopis brązowy, papier;
29 x 20 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Lot No.402
Kwiaty w wazonie
gwasz, papier,
32 x 30 cm;
32 x 30 cm;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.404
Księga raju - projekt ilustracji, przed 1988
pastel, papier;
21,5 x 44,5 cm;
21,5 x 44,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.406
Zestaw szkiców, 1957/58
zestaw 4 projektów ilustracji
do książki Witolda Gombrowicza „Iwona”
Cena wywoławcza.
19 000 zł