Lot No.
604
Zespół naczyń aptecznych (laboratoryjnych)
Niemcy, wytwórnia Rosenthala
- zakład w Marktredwitz, Miśnia, Berlin - Królewska
Manufaktura Porcelany (KPM), XX w.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
607
Ogrodniczka z girlandą kwiatową
Niemcy, Sitzendorf, Porzellanmanufaktur
Alfred Voigt AG, 2 ćw. XX w.
Alfred Voigt AG, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
Lot No.
609
Koszyk ażurowy z dekoracją kwiatową
Niemcy, wytwórnia nieokreślona - krąg pracowni
drezdeńskich; ok. poł. XX w.
drezdeńskich; ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
611
Wazon z polnymi makami
Niemcy, Bonn, Porzellan- und Steingutfabrik
Ludwig Wessel A.G., ok.1900-1910
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
613
Serwis obiadowy Louis XIV
z dekoracją gałązkami kwiatowymi (na 12 osób)
Niemcy, Selb (Bawaria), Rosenthal und Co.,
lata ok. 1898-1906 (początek XX w.).
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Lot No.
702
Bola do ponczu
szkło kryształowe szlifowane,
metal niklowany sygnowany;
Niemcy, monogram firmy TH, 1 ćw. XX w.
metal niklowany sygnowany;
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
704
Taca
plater sygnowany (nr modelu 2101);
Warszawa, Norblin und Co, k. XIX w. (przed 1896)
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
706
Paterka art deco
plater sygnowany (nr modelu 4079);
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych Józef Fraget, ok. 1934
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
708
Balsaminka wieżyczkowa
srebro próby 13; waga 189 g.
Niemcy ? , 2 poł. XIX w.
Niemcy ? , 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 900 zł
Lot No.
712
Solniczka
srebro próby 12 sygnowane; waga 90 g.
Polska, pocz. XIX w.
Polska, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
716
Lichtarz
srebro próby 12 sygnowane; waga 148 g.
Warszawa, złotnik Szymon Stanecki, k. XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
718
Para świeczników
srebro próby 830 sygnowane; waga 728 g.
Sztokholm, CGH (Hallbergs Guld), 1955
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
720
Para świeczników 4-świecowych
srebro próby 835 sygnowane; waga 893 g.
Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Jakob Grimminger; lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
4 300 zł
Lot No.
722
Dzbanuszek do kawy
srebro; waga 321 g.
Augsburg, złotnik Jakob (Johann) Wilhelm
Kolb (czynny 1768-1782), 1781
Kolb (czynny 1768-1782), 1781
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Lot No.
801
Pierścionek złoty
złoto pr.ok.0.375,
srebro, masa łączna wyrobu 4.500 g
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Lot No.
805
Pierścionek złoto -srebrny w typie art.-deco
złoto, srebro, wyrób posiada próbę rosyjską
1899-1908, radziecką po 1925 oraz polską po 1931 r.
Cena wywoławcza.
9 600 zł
Lot No.
807
Krucyfiks z kropielnicą
onyks, mosiądz, folia złocona, kompozycja
metali brązowiona; Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
809
Medalionik z wizerunkiem - ikoną Matki Boskiej z Dzieciątkiem
Lwów?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Lot No.
811
Moździerz z tłuczkiem
Europa Środkowa, Niemcy?, ludwisarz „G S”; 1692
Cena wywoławcza.
5 300 zł