Margit REICH-SIELSKA (1903-1980)
Lot No.115
Krzemieniec
- Pejzaż z Krzemieńca z górą Królowej Bony w tle
gwasz, papier; 34 x 44,5 cm;
gwasz, papier; 34 x 44,5 cm;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Teofil ZALESKI (? - 1907)
Lot No.124
W drodze na targ
olej, płótno; 24 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Teofil Zaleski
sygn. l. d.: Teofil Zaleski
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Erno ERB ( 1890-1943)
Lot No.128
Na straganie
olej, tektura; 25,5 x 35 cm;
sygn. l. d.: EErb
sygn. l. d.: EErb
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Lot No.131
Wiosenne pąki, 1898
olej, tektura; 12,5 x 20,5 cm;
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza.
9 200 zł
Edmund CIECZKIEWICZ (1872-1958)
Lot No.133
Ucieczka przed burzą
olej, sklejka; 21,5 x 25cm;
sygn. l. d.: E. Cieczkiewicz
sygn. l. d.: E. Cieczkiewicz
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Marceli HARASIMOWICZ (1859-1935)
Lot No.138
Mokradła, 1919
olej, płótno; 80,5 x 150 cm;
sygn. l. d.: M Harasimowicz 1919
Cena wywoławcza.
44 000 zł
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Lot No.140
Alejka przy dworze, ok. 1950
olej, sklejka, 23 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Abraham NEUMAN (1873-1942)
Lot No.143
Motyw z podróży po Normandii
olej, tektura; 33 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: A. Neuman
sygn. l. d.: A. Neuman
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Józef GRACZYŃSKI (1866-1939)
Lot No.151
Wiejski pejzaż z przydrożnym krzyżem
ok. 1910
olej, płótno, 85,5 x 139 cm;
olej, płótno, 85,5 x 139 cm;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Jan GRUBIŃSKI (1874-1946)
Lot No.155
Pejzaż
olej, płótno naklejone na sklejkę; 69,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: J.Grubiński
sygn. l. d.: J.Grubiński
Cena wywoławcza.
13 700 zł
Juliusz SŁABIAK (1917-1973)
Lot No.157
Wilki zimą
olej, tektura; 61 x 61 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
Cena wywoławcza.
4 900 zł