Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.408
Maki, 2006
akwarela, tempera, papier;
45 x 54 cm ( w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Nathan WASSERBERGER (ur. 1928)
Lot No.414
Dwie kobiety
olej, płótno;
86 x 91 cm;
86 x 91 cm;
Cena wywoławcza.
12 700 zł
Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)
Lot No.420
Martwa natura z różańcem, 1957
olej, płótno;
45 x 70 cm;
45 x 70 cm;
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)
Lot No.422
Ryba, lata 50. XX w.
olej, płótno;
64 x 99 cm;
64 x 99 cm;
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Zdzisław MAJROWSKI - MEYRO (ur. 1952)
Lot No.426
Letni koktajl, 2012
olej, płótno,
80 x 130 cm
80 x 130 cm
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.428
Północ w Paryżu
olej, płótno,
70 x 70 cm;
70 x 70 cm;
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.434
Don Kichot, 2011
olej, płótno;
23 x 29 cm;
23 x 29 cm;
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Jan URBAŃSKI (ur. 1982)
Lot No.436
Whistler & his Jug Band, 2010
akryl, płótno;
61 x 81 cm;
61 x 81 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Przemysław KMIEĆ (ur. 1977)
Lot No.438
Most, 2012
olej, płótno;
92 x 73 cm.
92 x 73 cm.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Helena BOŻYK (ur. 1915)
Lot No.440
Martwa natura
olej, płótno;
54 x 45 cm;
54 x 45 cm;
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Robert BUBEL (ur. 1968)
Lot No.442
Ściana - martwa natura z matero I, 2011
olej, płótno; 80 x 70 cm;
sygn. p. d.: Bubel '2011.
sygn. p. d.: Bubel '2011.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Romuald REGUŁA (1894-1981)
Lot No.445
Arena cyrkowa
olej, płótno;
105,5 x 76,5 cm;
105,5 x 76,5 cm;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Marian TOMASZEWSKI (1904-1968)
Lot No.447
Ptak, 1955
olej, płótno; 59 x 62 cm;
sygn. l. d.: tm 55.
sygn. l. d.: tm 55.
Cena wywoławcza.
900 zł
Tomasz JAŚKIEWICZ (1932-1991)
Lot No.449
Obraz IV, 1963
technika własna, płótno naklejone na sklejkę;
34,5 x 30 cm;
34,5 x 30 cm;
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Władysław HASIOR (1928-1999)
Lot No.452
Mały Sztandar - Nadzieja dla Krzysia, 1969
technika mieszana,
107 x 58 cm;
107 x 58 cm;
Cena wywoławcza.
7 900 zł