Fotograf nieokreślony
Lot No.101
Marlene Dietrich, ok. 1966
fotografia czarno biała, brom, papier, 19 x 24 cm;
dedykacja artystki: Für Lena/ Pavenda
/ in Liebe/ Marlene/ 1966
/ in Liebe/ Marlene/ 1966
Cena wywoławcza.
350 zł
Josef VETROVSKY (1897-1944)
Lot No.103
Akt
fotografia czarno-biała, brom,
papier, 30,6 x 24,6 cm;
papier, 30,6 x 24,6 cm;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Włodzimierz PUCHALSKI (1909-1979)
Lot No.105
Ułani - para fotografii
fotografie czarno-białe, brom,
papier fotograficzny, 13 x 18 cm;
na odwrocie stempel autorski
na odwrocie stempel autorski
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
109
Feliks Kazimierz Potocki
Hetman Wielki Koronny;
drzeworyt sztorcowy, papier,
25 x 17 cm (odcisk klocka)
drzeworyt sztorcowy, papier,
25 x 17 cm (odcisk klocka)
Cena wywoławcza.
900 zł
Artysta nieokreślony
Lot No.111
Władysław Łokietek pod Płowcami
heliograwiura, papier 24 x 34 cm (odcisk płyty)
wg Juliusza KOSSAKA (1824-1899)
Cena wywoławcza.
600 zł
Jan Samuel MIKLASZEWSKI (1907-)
Lot No.113
Las zimą
akwaforta, akwatinta, papier,
14,5 x 10 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: jan s. miklaszewski (ołówkiem)
14,5 x 10 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza.
900 zł
NIKIFOR KRYNICKI (1895-1968)
Lot No.115
Chrystus
ołówek, kredka, papier, 6 x 9,2 cm (w świetle oprawy);
napis autorski u góry z lewej: NAPANE;
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.117
Widok na opactwo Benedyktynów w Tyńcu
od strony Wisły, ok. 1905 r.;
ołówek, papier, 15,5 x 19,3 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Tadeusz WAŚKOWSKI (1883-1966)
Lot No.119
Piękna pani w kapelusiku
litografia, papier, 35,5 x 27 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: T. Waśkowski (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Maurycy TRĘBACZ (1861-1941)
Lot No.202
Portret kobiety, ok. 1935
pastel, papier, 48 x 47 cm;
sygn. p. g.: M. Trębacz
sygn. p. g.: M. Trębacz
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Karol KOSSAK (1895-1975)
Lot No.205
Powrót do dworu, 1931
akwarela, tusz, papier,
17,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KKossak 1931
sygn. p. d.: KKossak 1931
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)
Lot No.209
Portret młodej kobiety, 1936
gwasz, akwarela, ołówek, papier,
41,5 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Lot No.211
O świcie, 1937
olej, tektura, 50,5 x 40,5 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI/ 1937.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
F. COURLY (XX w.)
Lot No.215
Pejzaż z cyprysami
olej, płótno, 35 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: F. Courly
sygn. p. d.: F. Courly
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Irena WEISS ANERI (1888-1981)
Lot No.219
Pejzaż z drzewem
olej, tektura, 47 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri / ...
sygn. p. d.: aneri / ...
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Witold Andrzej ZACHAREWICZ (1929-1985)
Lot No.226
Don Kichot
olej, płótno, 57,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: Zachar
sygn. p. d.: Zachar
Cena wywoławcza.
4 500 zł