Lot No.
709
Stojak na parasole i laski
Niemcy, Lipsk, Fabryka Kufrów i Toreb Moritz Mädler,
ok. 1910.
ok. 1910.
Cena wywoławcza.
900 zł
J. GARNIER (1853-1910)
Lot No.711
Patera dekoracyjna, secesyjna
cyna; Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Lot No.
713
Pierścionek złoty
pojedyńczy diament naturalny o masie ok.0,13 ct.,
złoto pr. ok.0,583 ct, masa łączna wyrobu 3.260 g.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
724
Ikona - „Św. Mikołaj”
tempera na desce, blacha mosiężna, srebrzona;
Rosja, 2 poł. XIX w.
Rosja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
726
Ikona - „Wprowadzenie Marii do świątyni”
tempera na desce, wzmocnionej 1 szpongą;
Rosja, k. XIX w.
Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Lot No.
728
Ikona - „Prazdniki”
tempera na desce, złocenia; 38,5 x 30 x 4,5 cm.
Rosja, po poł. XIX w.
Rosja, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Lot No.
730
Zegar kominkowy
brąz złocony, mosiądz, emalia;
Francja, 4 ćw. XIX w.
Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Lot No.
734
Zegar kominkowy z Muzą poezji Erato
Francja, Paryż, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
740
Kilim
wełna; dł. 318 cm, szer. 188,5 cm.
Azja Centralna, Turkiestan?, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Lot No.
802
Para foteli giętych z fabryki Thoneta
buczyna;
Polska?, ok. 1930-35
Polska?, ok. 1930-35
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Lot No.
806
Kredens w stylu eklektycznym
orzech, dębina;
Europa Środkowa, Polska?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
808
Kanapa w stylu przejściowym
sosna; fornir - mahoń;
Europa Zachodnia, ok. 1880
Europa Zachodnia, ok. 1880
Cena wywoławcza.
5 300 zł