Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Lot No.241
Na saniach, ok. 1958
olej, tektura, 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Lot No.245
Kwiaty w wazonie
olej, płótno, 70 x 60 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Lot No.251
Renia w świetle lampy, 1908
olej, tektura, 25,2 x 35 cm;
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Szymon GLÜCKLICH (1863-1943)
Lot No.254
Młode wiedźmy
olej, płótno, 120 x 143 cm;
sygn. l. d.: S. Glücklich
sygn. l. d.: S. Glücklich
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Malarz nieokreślony flamandzki,II poł XVIIIw.
Lot No.258
Świętowanie żniw
olej, płótno dublowane, 65 x 77 cm;
Cena wywoławcza.
6 200 zł
Malarz nieokreślony, (XIX/XX w.)
Lot No.260
Nad stawem
olej, tektura, 40 x 30 cm;
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Malarz nieokreślony flamandzki, XVII/XVIII w.
Lot No.262
Wjazd Mordechaja
olej, deska, 41,5 x 54,5 cm
Cena wywoławcza.
18 000 zł
J. REIMANN (XIX w.)
Lot No.264
Portret mężczyzny, 1831
olej, płótno, 58 x 40 cm;
sygn. z lewej: monogramem J.R.
[z gmerkiem kroczącego ptaka]
[z gmerkiem kroczącego ptaka]
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Malarz nieokreślony (XIX w.)
Lot No.266
Portret Wielkiego Księcia Konstantego
olej, płótno, 60 x 46 cm;
Po konserwacji.
Po konserwacji.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Malarz nieokreślony, XVII w.
Lot No.268
Polowanie na dzika
olej, płótno dublowane,
76,5 x 109 cm;
76,5 x 109 cm;
Cena wywoławcza.
33 000 zł
Lot No.
402
Dwie figurki jeźdźców na koniach
- zabawki dziecięce
Polska - Pokucie - ludowe wyroby huculskie, XX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
404
Krucyfiks
kość słoniowa, drewno barwione,
nieokreślony artysta zachodnioeuropejski; 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
406
Talia - Muza Komedii
kompozycja metali, ślady pozłoty,
podstawa marmurowa,
nieokreślony autor francuski?, kon. XIX - pocz. XX w.
podstawa marmurowa,
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Tadeusz BARĄCZ (1849-1905)
Lot No.408
Siedzący Góral, odlew 2. poł. XX w.
brąz na drewnianej podstawie,
sygn. z tyłu: T. Barącz.
sygn. z tyłu: T. Barącz.
Cena wywoławcza.
4 000 zł