DOM AUKCYJNYWarszawa • Kraków

Dajemy Radę 😊


Szanowni Państwo!
Ostatnio pisałem, że powoli wraca normalność …
Chyba mój optymizm był zbyt duży.
W oczekiwaniu na lepsze dane o pandemii dostajemy raczej te gorsze, niż lepsze wiadomości.
W związku z tym nadal musimy utrzymywać pewne rozwiązania, które wprowadziliśmy jeszcze w kwietniu. Przypomnę o nich, aby pobyt w naszym Domu Aukcyjnym był bezpieczny i komfortowy.
Zalecamy osobom przychodzącym do nas z przedmiotami lub w celu rozliczenia umowy, aby wcześniej umówili swoją wizytę. To w dużym stopniu poprawi komfort naszej pracy, a Państwa wizyty.
Z uwagi na zwiększoną ilość zachorowań ponownie wróciliśmy do pracy w systemie: 50 % załogi pracuje w siedzibie DA, a drugie 50% z domu. Po tygodniu następuje zmiana. Zabezpieczamy się tym samym przed możliwością całkowitego zamknięcia naszej siedziby w przypadku ewentualnej kwarantanny.
Bardzo Państwa prosimy o przychodzenie w maseczkach i dezynfekcję rąk. Przed wejściem znajduje się płyn do dezynfekcji, a dla chętnych posiadamy jednorazowe rękawiczki i w razie potrzeby maseczki.
Harmonogram naszych aukcji pozostaje bez zmian. Staramy się, aby Państwo w minimalnym stopniu odczuwali zmianę warunków, w jakich przychodzi nam pracować.
Zapraszamy i życzymy dużo zdrowia!
BĘDZIE DOBRZE 😊
Piotr Lengiewicz z zespołem Domu Aukcyjnego Rempex

Przyjmujemy obiekty na:

277 Aukcja
Sztuki Dawnej oraz
90 Aukcja Sztuki Współczesnej
wyślij ofertę

Obiekty przyjmujemy do 27.10.2020
Zapraszamy