DOM AUKCYJNYWarszawa • Kraków

Informacje Biura Przyjęć

Przyjmujemy obiekty na280 Aukcja
Sztuki Dawnej oraz
93 Aukcja Sztuki Współczesnej
wyślij ofertę
Przyjmujemy obiekty do 23.02.2021
Data aukcji 17.03.2021
Biuro Przyjęć w Warszawie pn.-pt.: 12.00-18.00
tel. 22 826 44 08
Biuro Przyjęć w Krakowie pn.-pt.: 12.00-18.00
- sztuka dawna: tel. 605 591 317
- sztuka współczesna: tel. 691 622 444

Już wkrótce! 279 Aukcja Sztuki Dawnej i 92 Aukcja Sztuki Współczesnej

Najbliższe aukcje odbędą się 10 lutego (środa) o godzinie 18.00 - Sztuka Dawna i 19.30 - Sztuka Współczesna.
Katalogi będą dostępne już niebawem!


Nadchodzi Nowe w Nowym Roku 😊 !!!

Szanowni Państwo,
Dom Aukcyjny Rempex oddaje Państwu Katalog z ofertą Silent Selling Salonu Zimowego. Kontynuujemy tym samym zimową wersję Salonu Letniego, który już od kilku lat prezentujemy w miesiącach wakacyjnych. Wraz z tym katalogiem kończymy jednak edycję katalogów, jaką dotychczas Państwo znaliście. Zaczynamy nową erę!!!
Chcemy być firmą, która wszędzie tam, gdzie to możliwe będzie funkcjonować zgodnie z poszanowaniem środowiska i filozofią EKO.
Wiele firm obecnie rezygnuje z wydawania papierowych wersji swoich folderów, informatorów, ulotek i katalogów (np. IKEA). My też choć w małym stopniu chcemy dołożyć się do ochrony środowiska. Wierzymy, że nawet nieduże firmy, jeśli zaczną funkcjonować ekologicznie, przyczynią się w dłuższej perspektywie do polepszenia środowiska, w jakim przyjdzie nam żyć.
W związku z powyższym, postanowiliśmy drukować tylko dwa katalogi prezentujące ofertę Salonu Letniego i Zimowego . Od edycji katalogu Salonu Letniego w 2021 katalog będzie drukowany na ekologicznym papierze i w drukarni spełniającej ekologiczne normy. Przy pozostałych aukcjach zaprezentujemy Państwu inny rodzaj komunikacji, w oparciu o bardziej indywidualne podejście, ale z zachowaniem filozofii EKO.
Tam, gdzie to tylko możliwe, nie będziemy stosowali folii do pakowania. Zastąpimy ją papierem falistym pochodzącym z makulatury (wyjątkiem będą opakowania przy wysyłkach kurierskich). Wszelkie druki (wewnętrzne i zewnętrzne), wizytówki i inne materiały reklamowe w kolejnych wydaniach będą na ekologicznych papierach i tekturach lub wykonane z ekologicznych surowców. Niektóre nasze dokumenty, jak dowody wydania przedmiotów lub zwroty będą kwitowane na tabletach, aby nie drukować kolejnych tysięcy papierowych dokumentów.
Mamy nadzieje, że tony papieru, setki rolek folii bąbelkowej i dziesiątki opakowań tonerów, jakie do tej pory rocznie zużywaliśmy, w dużym stopniu uda się nam zredukować.
Obecny czas, czas Internetu i nowych technologii, daje możliwości odejścia od wielu drukowanych materiałów reklamowych i dokumentów bez szkody dla naszych klientów. Sądzimy, że z uwagi na powszechność smartfonów i komputerów, informacja za pośrednictwem stron www, Facebooka, Instagrama itp. w dużym stopniu ułatwia komunikację z Państwem i stwarza ją bardziej indywidualną. Uważamy, że wprowadzone zmiany są słuszne i, o ironio, pewnie to jedyna dobra strona pandemii, bo to właśnie z jej powodu zauważyliśmy, że niektóre zmiany mogą funkcjonować dłużej.
Bycie EKO MA SENS !!! BĘDZIE DOBRZE 😊
Piotr Lengiewicz z zespołem Domu Aukcyjnego Rempex
WIĘCEJ INFORMACJI

Aukcja holenderska
włącz się do licytacji

Obniżka cen w każdy czwartek.

Zobacz więcej

Aukcje Rempex Live

Licytacja przez internet w czasie rzeczywistym jeszcze nigdy nie była tak prosta

Zobacz więcej

Katalog mobilny

Pobierz aplikację na smartfona lub tablet, 
a nasz bieżący katalog będzie zawsze w zasięgu ręki.

Zobacz więcej

Prenumerata

Zachęcamy Państwa do zaprenumerowania naszych katalogów aukcyjnych.