Nr katalogowy: 1122

Bronisław JAMONTT (1886-1957)

Nr katalogowy: 1122

Dziedziniec Klasztoru sióstr Norbertanek w Krakowie,

olej, tektura; 45,8 x 30,3 cm;
sygn. i dat. l. d.: Br Jamontt