Nr katalogowy: 1121

H. WOGTLIN

Nr katalogowy: 1121

Pejzaż z bramką

olej, płyta pilśniowa; 53,7 x 75 cm;
sygn. p. d.: H. Wogtlin?
Cena sprzedaży 700 zł