Nr katalogowy: 1123

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 1123

Jaskółcze gniazdo na Krymie

olej na płótnie naklejone na tekturę, 29 x 15,8 cm;
sygn. l. d.: nieczytelnie (cyrylicą), cyfra rzymska p. d.: III