Nr katalogowy: 1109

Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990 )

Nr katalogowy: 1109

Łodzie rybackie na brzegu

olej, płótno; 47 x 67 cm;
sygn. p. d.: E. Dzierżencki
Cena sprzedaży 3 500 zł