Nr katalogowy: 1108

Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)

Nr katalogowy: 1108

Rozmowa, 1963

olej, płótno; 53 x 43 cm;
sygn. i dat. p. d.: K. Szewczenko / 1963