Nr katalogowy: 1110

Stanisław DACZYŃSKI (1856 -?)

Nr katalogowy: 1110

Kościółek w Chabówce, 1929

olej, tektura; 27 x 344 cm;
sygn. l. d.: St. Daczyński / Chabówka 11/5 929