Wyniki wyszukiwania

Jacek MALICKI (ur. 1946)

Lot No.
307
Pozdrowienia z Pleksiglasu, 1982 fotografia czarno-biała, brom, papier; ingerencja autorska w pozytyw;
56 x 42 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Andrzej ŻARNOWIECKI (ur. 1931)

Lot No.
307
In memoriam Stefana Żarnowieckiego,1983 miedzioryt z akwafortą, karton; odbitka 28 /100; 18 x 13 cm;
sygn. ołówkiem pod płytą: tytuł, rok, numer i liczba odbitek;

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

Lot No.
307
Tulipany inkografia, papier; 100 x 70 cm (wymiar arkusza);
sygn. w kompozycji p. d.: Olbiński (druk), sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem)
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

Lot No.
307
Kaloryfer, lata 60. XX w. (?) olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: T.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

ZDZISŁAW BEKSIŃSKI (1929-2005)

Lot No.
307
Kompozycja z krzyżem grafika komputerowa, papier;
57,5 x 77,5 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

Ewa KIERSKA HOFFMANN (1923-2013)

Lot No.
307
W domowej bibliotece, lata 50. XX w. czarna kredką, karton; 25,5 x 35,5 cm w świetle passe-partout.

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Lot No.
307
Październik, 1965 olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe; na odwrocie opis autorski: JANINA KRAUPE / "PAŹDZIERNIK" / OLEJ 1964-05.
estymacja: 15 000 - 19 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Lot No.
307
Kompozycja pomarańczowa, 1990 akwarela, papier; 62 x 49 cm;
na odwrocie sygn. i dat. p. g.: Gierowski 90 (ołówkiem).
estymacja: 13 000 - 18 000 zł

Ludwik TYROWICZ (1901-1958)

Lot No.
307
Krajobraz z wiatrakiem, 1947 miedzioryt z akwafortą, karton; 16 X 18,5 cm;
sygn. na płycie l. d.: LTyrowicz; oraz ołówkiem pod płytą: Ludwik Tyrowicz 947, poniżej tytuł.

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

Lot No.
307
Kompozycja, 1985 technika własna, deska; 65 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. Rosenstein 85.
estymacja: 34 000 - 44 000 zł

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

Lot No.
307
Signum II, 1969 akryl, tusz, piórko, karton; 70 x 60 cm;
estymacja: 18 000 - 22 000 zł

Raya SORKINE (ur. 1936)

Lot No.
307
Z cyklu: Małżeństwo, 2000 litografia, papier, 30 x 41 cm
sygn. p. d.: ołówkiem: Raya;

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

Lot No.
307
Chwyt, 1981 gwasz, tusz, papier; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: 81 / J.Tchórzewski;
estymacja: 20 000 - 26 000 zł
Cena oferowana 19 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Lot No.
307
Ryba brąz patynowany, 43 x 50 cm;
sygn. z tyłu w dolnej partii rzeźby: BCHROMY
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena oferowana 7 500 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Lot No.
307
Pejzaż z okna, 1975 olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: JS 75.
estymacja: 30 000 - 36 000 zł

Paweł Jarodzki (ur. 1958)

Lot No.
307
Portret druk artystyczny, papier; 21,5 x 21,5 cm;
sygn. p. d.; 49/100.

Jan TARASIN (1929-2009)

Lot No.
307
Bez tytułu akwarela, gwasz, papier fakturowany; 28,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jan Tarasin (ołówkiem).
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł

Bogdan WRÓBLEWSKI (1931-2017)

Lot No.
307
Listopad 11 - Projekt plakatu z okazji Święta Niepodległości collage, gwasz, tusz, karton; 31 x 25 cm;
sygn. u dołu: B. Wróblewski.

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

Lot No.
307
Bez tytułu, 1984 serigrafia, papier; 14 x 14 cm;
opisana p. d.: H. Stażewski 1984 (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 300 zł

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

Lot No.
307
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł

Andrzej Seweryn KOWALSKI (1930-2004)

Lot No.
307
Kompozycja olej, collage, płótno; 70,5 x 60 cm;
sygn. l. d.: A.S. Kowalski.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł

Lot No.
307
Nad stawem, 1992 olej, płótno; 81 x 60,5 cm;
sygn. p. d. J. Kraupe;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Ewa ANDRZEJEWSKA (1959-2017)

Lot No.
307
Maciejowice, 1989 fotografia czarno-biała, brom, papier Fine art Kodak FB,
21 x 27 cm (odbitka);

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Lot No.
307
Rozmowy duchów, 1974 olej, płótno; 33,5 x 41 cm;
opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / 74 r (ołówkiem).
estymacja: 14 000 - 16 000 zł

Ryszard GRZYB (ur. 1956)

Lot No.
307
Modlitwa o dobry sen, 2016 akryl, płótno; 80 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
estymacja: 28 000 - 33 000 zł

E. HARTWIG, ST. DUKIEWICZ, H. JURKO[Centrala Obsługi Przedsiębiorstw i Instytucji Artysty]

Lot No.
307
Zestaw 20 fotografii przedstawień teatralnych ok. 23 x 18 cm; ślady pinezek; nadarcia papieru przy jednej fotografii.
na odwrocie 15 fotografii pieczątki Pracowni Fotografii Artystycznej

Jan TARASIN (1926-2009)

Lot No.
307
Przedmiot, 1960 litografia, papier; 47 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana u dołu: Przedmiot / JTarasin 60 (ołówkiem).
estymacja: 14 000 - 16 000 zł

Ewa KURYLUK (ur. 1946)

Lot No.
307
Maski, 1968 tusz, piórko, tusz lawowany, technika własna, papier; 49,5 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: Ewa Kuryluk (ołówkiem), dat. l. d. 1968 (ołówkiem);
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł

RADKIEWICZ, WALCZAK

Lot No.
307
Lech Wałęsa - zestaw 5 fotografii czarno białych od 14,5 x 25 do19,7 x 25 cm.
4 zdjęcia autorstwa R. Radkiewicza, 1 zdjęcie - Walczak.

Lot No.
307
Rytmy nadchodzącej wiosny, 2005 olej, płótno; 97 x 67 cm;
sygn. p. d.: J.Kraupe,
estymacja: 13 000 - 15 000 zł

Alphonse DEBAIN (czynny 1883-1911)

Lot No.
307
Para kandelabrów sześcioramiennych srebro próby 1 (950) odlewane, cechowane; waga 7736 g.
Paryż, lata 80. - 90. XIX w. (po 1883)
estymacja: 60 000 - 70 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Lot No.
307
Barwy Mazurków Chopina, 2010 akwarela, papier; 70 x 50 cm;
estymacja: 30 000 - 35 000 zł

Henryk BERLEWI (1894-1967)

Lot No.
307
Mechanofaktura, 1961 litografia, papier; 51 x 40 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany ołówkiem u dołu: 198/200 H. Berlewi 1924-61; nakład 198/200
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Cena sprzedaży 16 000 zł

Marek OBERLANDER (1922-1978)

Lot No.
307
Bez tytułu, 1964 technika własna, papier; 40 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany p. d.: Marc Oberlander / Paris 1964.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł

Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994)

Lot No.
307
Dziecko III, lata 50. XX w. monotypia, bibułka; 21,5 x 16 cm na arkuszu 22,5 x 22,5 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: Dretler-Flin;

Edward DWURNIK (1943-2018)

Lot No.
307
Kontrabasista, 2017 akryl, płótno; 18 x 13 cm;
sygn. i dat. u góry: 2017 E.DWURNIK;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 17 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Lot No.
307
Martwa natura wiejska, 1985 olej, płótno; 72 x 82 cm;
estymacja: 29 000 - 34 000 zł
Cena sprzedaży 38 000 zł

Richard ANUSZKIEWICZ (1930-2020)

Lot No.
307
Żółty odwrócony,1970 litografia barwna, papier; arkusz: 28 x 42,5 cm;
sygn. i datowany na płycie: p. d.: ANUSZKIEWICZ 1970.

Helena ZAREMBA-CYBISOWA (1911-1986)

Lot No.
307
Martwa natura z bułką, 1980 olej, płótno; 80 x 95 cm;
sygn. p. d.: H Zaremba Cybisowa ;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena oferowana 11 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

Lot No.
307
63, 1960 technika własna, collage, tektura naklejona na płótno; 36 x 45,7 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Teresa Rudowicz / 60/63.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Judyta SOBEL (1924-2012)

Lot No.
307
Pierrot olej, płótno; 51 x 39 cm;
sygn. p. d.: J.SOBEL.
estymacja: 10 500 - 12 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

Lot No.
307
Zadawalająca ważność udziału, 2015 giclée, papier; 40,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem pod spodem;

Zbigniew MAKOWSKI (1930-2019)

Lot No.
307
Martwa Natura olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: Zbigniew Makowski 1961.
estymacja: 17 000 - 20 000 zł

J. Darius

Lot No.
307
Torso I offset, papier; 67 x 48 cm (w świetle passe-partout);
opisana u dołu: offset 8/11, „TORSO l”, J. DARIUS 15292 ok;
estymacja: 1 700 - 2 000 zł

Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)

Lot No.
307
Zagubieni, 2011 olej, płótno; 120 x 90 cm;
sygn.: p. d.: CHYL.'11.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
Cena oferowana 19 000 zł

Czesław TARCZYŃSKI (ur. 1949)

Lot No.
307
Z cyklu: Zima 2, 2003 r. pastel, karton; 48 x 68 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Czesław Tarczyński;

Sławomir CZAJKOWSKI [ZBIOK] (ur. 1982)

Lot No.
307
Demons - From Liberations Serie, 2016 akryl, płótno; 120 x 120 cm,
na odwrocie opis autorski: ZBIOK / 2016 / FROM / LIBERATION SERIE / UNTITLED (DEMONS).
estymacja: 7 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 3 400 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Lot No.
307
Kompozycja akwarela, papier; 72 x 49 cm;
opisany na odwrocie: S. Gierowski / 1981 (długopisem, słabo czytelne).
estymacja: 33 000 - 40 000 zł