Wyniki wyszukiwania
Bolesław CYBIS (1895-1957)
Lot No.306
Eyes of Amber
druk artystyczny, papier; 58,5 x 45 cm;
na odwrocie naklejka potwierdzająca audentyczność; print 681/1000.
Samuel BAK (ur.1933)
Lot No.306
Sześcioskrzydła postać
litografia barwna, papier; 45 x 29 cm (wymiar arkusza);
sygn. l. d.: 30/40 / BAK
sygn. l. d.: 30/40 / BAK
Teresa RUDOWICZ (1928-1994)
Lot No.306
Kompozycja 60/63, 1960
technika własna, collage, tektura, płótno; 36 x 45,7 cm;
sygn., dat i opisany na odwrocie: Teresa Rudowicz / 60/63.
estymacja: 20 000 - 30 000 zł
estymacja: 20 000 - 30 000 zł
17 000 zł
Mieczysław Tadeusz JANIKOWSKI (1912-1968)
Lot No.306
Kompozycja 100, ok. 1962
olej, płótno; 38 x 46 cm (wymiar kompozycji);
na odwrocie, drukowana nalepka wystawowa: Mieczysław Janikowski / Kompozycja /100/ / ok. 1962 38 x 46 cm.
estymacja: 15 000 - 19 000 zł
estymacja: 15 000 - 19 000 zł
26 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.306
Z cyklu "Morskie Oko" - Południe, 1995
olej, płótno; 85 x 75 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 17 000 - 19 000 zł
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 17 000 - 19 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.307
W kinie
akwarela, papier, 61 x 47 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Grupa TWOŻYWO (rok powstania 1995)
Lot No.307
Pańcia Kultura, 2009
akryl, papier, 75 x 162 cm;
sygn. na odwrocie: TWOŻYWO 2009 1/30
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Ryszard GANCARZ (ur. 1955)
Lot No.307
Spotkanie, 2009
technika mieszana, papier, 38 x 88 cm
sygn. l. d.: R. GANCARZ SPOTKANIE
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Artur (Artór) TROJANOWSKI (ur. 1968)
Lot No.307
Kobieta z wężem, 2007
akryl, płyta MDF, 103,5 x 140 cm;
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
4 200 zł
Ryszard WINIARSKI (1936 - 2006)
Lot No.307
Przypadek w grze 5 x 5, 1999
olej, płótno, 33 x 26,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: winiarski 99 i tyt. l. d.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.307
Sen zabawek, 2008
akryl, płótno, 65 x 81 cm;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Krzysztof SKÓRCZEWSKI (ur. 1947)
Lot No.307
Bez tytułu, 1997
pastel, papier, 47 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: 9 04 97 Skórczewski
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Maria DAWSKA (1909 - 1993)
Lot No.307
Postać
olej, papier; 28 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Maria Dawska
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1887 - 1952)
Lot No.307
Pejzaż morski
gwasz, papier, 35 x 50 cm;
sygn. p. d .: S. Jaxa /1926
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Jan TARASIN (ur. 1926)
Lot No.307
Bez tytułu, 2007
akwarela, papier, 44,5 x 54,7 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 07;
Cena wywoławcza.
4 500 zł