Lot No.
512
Serwis do kawy Sansouci
z dekoracją kwiatową i miniaturami, dla 6 osób
Niemcy, Selb (Bawaria), fabryka Rosenthala
lata 30. - 40. XX w., 1944.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Lot No.
521
Para wazonów-kwiatonów
Czechy, Březova (Pirkenhammer),
lata 1846-1853
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Lot No.
603
Dzban do wody
metal srebrzonyMeriden Silver Plate Co., k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
607
Komplet do kawy
miedź srebrzona; USA, Taunton, Sheridan Silver Co. (zał. 1944), ok. 1950
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Lot No.
610
Para świeczników dwuramiennych
plater; Paryż, firma Christofle, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
616
Buliera
srebro; Berlin, złotnik Johann Wilhelm David Friedrich, 1821-41
Cena wywoławcza.
9 600 zł
Lot No.
619
Monstrancja
srebro złocone próby 1Paryż, firma Poussielgue-Rusand, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
629
Komplet do herbaty i kawy
srebro próby 800; Niemcy, Heilbronn, firma Bruckmann und Söhne, 1 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
701
Bola - waza do ponczu, secesyjna
stop cynowy, szkło; Niemcy, Kolonia - Ehrenfeld, firma ORIVIT Aktien-Gesellschaft, po 1900
Cena wywoławcza.
2 900 zł