Zygmunt SIDOROWICZ (1846-1881)
Lot No.280
Portret kobiety z wiankiem jemioły
we włosach, 1871
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Malarz nieokreślony, holenderski, Leyda, XVII
Lot No.282
Portret kobiety, 1632
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Rzeźbiarz nieokreślony - monogramista W.G.
Lot No.404
Popiersie kobiety, 1914
biały marmur
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Z. CARESTIA (XIX/XX w.)
Lot No.408
Kobieta w chuście
brąz patynowany; wys. 63 cm;
Włochy (?) ok. 1900
Cena wywoławcza.
9 500 zł
MYRON (V w. p.n.e.) - według
Lot No.410
Dyskobol
brąz patynowany, wys. 38 cm;
Francja 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Bartłomiej Michał BERNATOWICZ
Lot No.412
Głowa aniołka
(ok. 1680 - 1730) - krąg
drewno lipowe polichromowane i złocone
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Lot No.
501
Talerzyki do śledzi, tzw. "śledziówki"
Huty Szklane J. Stolle Niemen;
proj. Michał Titkow, 1934 - 1939
Cena wywoławcza.
600 zł
Lot No.
503
Paterka dekoracyjna
z dekoracją typu Myra
szkło ciemnofioletowe opalizujące, wys. 8,4 cm
Niemcy, Geislingen, WMF, ok. 1935
Cena wywoławcza.
700 zł
Lot No.
507
Ptasznik - figurka z naczyniem na kwiaty
Porcelana, farby podszkliwne w gamie segerowskiej
Francja, Paryż, XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł