D. MAZUR
Lot No.101
Portret grupowy - Sokolnicy, ?
fotografia czarno-biała, albumin?, 25 x 30 cm;
p.d. suchy wytłok: D. Mazur / WE LWOWIE;
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
103
Portret Stanisława Gałka w pracowni
fotografia czarno-biała, brom,
papier, 18 x 23,5 (arkusz)
ok. 1915 r.
Cena wywoławcza.
300 zł
Friedrich Georg SCHMIDT (1712-1775)
Lot No.105
Książę Piotr Szuwałow
miedzioryt, papier, 36,5 x 27 cm;
sygn. u dołu: G.F. Schmidt ad... fecit Petrop.1760;
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Władysław WITWICKI (1878 - 1948)
Lot No.107
Teka grafik
zawierająca 25 prac graficznych-różnych stanów rycin
- wersji autorskich, podpisanych
post factum przez autora
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Artysta nieokreślony, poł. XVII w.
Lot No.109
Volumen z 70 miedziorytami
ilustrującymi wybrane epizody
z dziejów Europy z lat 1580 -1636;
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Maja BEREZOWSKA (1898 - 1978)
Lot No.111
Amazonka, 1974
czarny długopis, tusz lawowany, papier, 35 x 35 cm;
sygn. l. d.: Maja berezowska / 74;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Piotr MICHAŁOWSKI (1801 - 1855)
Lot No.113
Szkice koni i ułana na pędzącym koniu
ołówek, papier żeberkowy,
26 x 41 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Tadeusz WAŚKOWSKI (1883 - 1966)
Lot No.115
Portret mężczyzny
ołówek papier, 62 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
napis p. d.: Tadeusz Waśkowski
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Zygmunt MENKES (1896 - 1986)
Lot No.117
Motyw z Sanary
ołówek, papier, 13 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sanary S Muer / Menkes
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Eugeniusz EIBISCH (1895 - 1987)
Lot No.119
Na plaży
kredki, papier, 27,8 x 39,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eib... (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Nikifor KRYNICKI (1895 - 1968)
Lot No.201
Widok kościoła
gwasz, papier, 17 x 25 cm; napisy autorski u dołu:
PAMTAPWIESROSNTAPOWIASTSEŁO
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Bronisław Ludwik OLSZEWSKI (1874 - 1959)
Lot No.203
Przybrzeżne skały
akwarela, gwasz, papier, 24,7 x 35 cm;
na odwrocie napisy
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Lot No.205
Praca w polu
akwarela, papier, 24 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1894 - 1976)
Lot No.207
Św. Józef
olej, płótno naklejone na tekturę,
55 x 35 cm; sygn. l. d.: Z. STRYJEŃSKA
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879 - 1944)
Lot No.209
Strumień zimą
akwarela, papier, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Lot No.211
Studium drzewa
akwarela, papier, 21 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Wojciech GERSON (1831 - 1901)
Lot No.213
Rajtar
akwarela, papier, 48 x 27 cm;
sygn. p. d.: WG 1872
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Zbigniew GOSTWICKI (1906 - 2003)
Lot No.215
Martwa natura
olej, płótno, 57 x 90 ;
sygn. p. d.: JaroszGostwicki
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)
Lot No.217
Wierzby
olej, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: 1975 W. Zakrzewski
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)
Lot No.219
Tatry
olej, tektura, 24 x 33 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
9 200 zł
George COLE VICAT (1833 - 1893)
Lot No.221
Pejzaż z rzeką
olej, płótno, 30 x 51 cm;
sygn. p. d.: CV (monogram wiązany);
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Władysław Aleksander MALECKI (1836 - 1900)
Lot No.223
Pejzaż z kapliczką, przed 1869
olej, płótno dublowane, 44 x 59 cm;
sygn. u dołu: A. Malecki
Cena wywoławcza.
55 000 zł
Hans Christian HANSEN (VANTORE)(1861-1928)
Lot No.225
Dziewczynka nad wodą
olej, płótno, 39 x 30 cm;
sygn. l. d.: Han Hansin; napis autorski p. g.: Ina
Cena wywoławcza.
5 300 zł