Lot No.
620
Para świeczników
srebro, wys. 32 cm, średn. stopy 13,8 cm, waga 991 g;
Austria, Wiedeń?, k. XIX w., monogram złotnika AP
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
622
Komplet sztućców na 6 osób (30 sztuk)
Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych,
ostrza noży firmy Gerlach, ok. 1950.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
701
Albumik z fotografiami
Wiedeń? Kraków? zdjęcia wykonane
w rozmaitych atelier na terenie
Austro-Węgier i Niemiec
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Józef AUMILLER ( 1892-1963)
Lot No.703
Medalion z Józefem Piłsudskim
brąz, średnica 25 cm;
Warszawa, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
705
Puchar ozdobny
brąz, odlew złocony; wys. 28 cm,
Europa Zachodnia, Niemcy? 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 400 zł
Lot No.
707
Żardiniera secesyjna
cyna, szkło; wys. 14 cm, dł. 42,6 cm, szer. 19 cm;
Niemcy? pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
709
Para lichtarzy kościelnych
cyna, wys. 65/68 cm, szer. podstaw 20/23 cm;
Polska, k. XVIII w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
711
Ikona cerkiewna
ze sceną Zmartwychwstania
tempera na desce, 101 x 97 cm;
rama drewniana 120 x 115 cm; Lwów, XVIII w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Lot No.
713
Zegar ścienny, ramowy,
inkrustowany masą perłową i mosiądzem;
Europa Zachodnia, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
715
Zegar kominkowy, portykowy
drewno lakierowane na czarno i złocone, snycerka,
alabaster, mosiądz, malatura na szkle;
Wiedeń, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Lot No.
717
Tarcza z terenów Etiopii.
Materiał: skóra. Wymiary: średnica - 485 mm;
wysokość - 185 mm. Afryka. Abisynia.
Pocz. XX wieku.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
719
Szabla oficera jazdy lekkiej (huzarów ?)
Stal, miedź, drewno skóra.
Rosja. Prusy (?). kon. XVIII / pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Lot No.
721
Pistolet skałkowy z I poł. XIX wieku.
Stal, drewno róg, krzemień.
Europa Zach. Francja. Bordeaux. Jouvel.
Lata 1815 - 1835.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
723
Para postumentów w stylu klasycystycznym
Konstrukcja - olcha (?); 127 x 34 x 34 cm;
Europa Środkowa, Polska (?), pocz. XX wieku.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
725
Kobierzec
jedwab, wełna, bawełna; 76//79 x 246 cm;
Persja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Lot No.
727
Lustro w stylu neobarokowym
konstrukcja - sosna, orzech; 136,5 x 94 x 16 cm;
Europa Środkowa, koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
729
Żyrandol 12-świecowy,
w manierze I Cesarstwa;
brąz złocony, wys. 88 cm, średnica 84 cm;
Francja lub Rosja, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Lot No.
801
Bufet w stylu eklektycznym
Konstrukcja - sosna; orzech - mahoń;
87,4 x 145,5 x 68,6 cm;
Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
803
Sekretera w stylu barokowym
Europa Środkowa, Niemcy Północne (?);
2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Lot No.
805
Serwantka neorokokowa
Konstrukcja - brzoza; 186 x 83 x 40 cm;
Polska (?), k. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Lot No.
807
Sekretera w stylu biedermeier
Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; intarsje
i żyłki - brzoza; 161,9 x 93,5 x 56 cm;
Europa Środkowa, Polska Południowa, ok. 1830.
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Lot No.
809
Komoda barokowa
Konstrukcja: dębina, sosna; fornir - dębina;
79,7 x 117,6 x 58,5 cm;
Europa Środkowa, Polska, 3/4 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Lot No.
811
Szafka kątowa w stylu klasycystycznym
Konstrukcja - sosna; fornir - orzech;
intarsja - orzech, śliwka;
Europa Środkowa, Polska (?), 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lot No.
813
Barek w stylu art deco
Konstrukcja - sosna, sklejka;
fornir - orzech, mahoń;
Europa Środkowa, Polska ?, 30. XX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł