Lot No.: 133

Firma BRACIA ŁOPIEŃSCY

Lot No.: 133

Lampka na biurko, elektryczna

brąz złocony, marmur; wys. 30,5 cm, szer. 24 cm, głęb. 17,5 cm.
Warszawa, lata 20. XX w.
estymacja: 20 000 - 24 000 zł