Lot No.: 107

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)

Lot No.: 107

Wróżba - W wiejskiej izbie, 1887

olej, płótno; 71 x 109,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Th./A/887 (monogram).
estymacja: 90 000 - 120 000 zł