JACEK OPAŁA (UR. 1970)

Lot No.
505
Twarz ceramika; 101 x 52 cm.
estymacja: 5 600 - 6 800 zł

PIOTR BUBAK (UR. 1959)

Lot No.
506
Mechatroniczna II, 2022 brąz, kamienna podstawa; wys. 44 cm, podstawa 16 x 13,5 cm.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

IWONA BIELA-PANUFNIK (UR. 1973)

Lot No.
507
Kwiat słońca, 2024 brąz, turkusowa i zielona patyna, poler; 27x 50 x 50 cm;
sygn. na podstawie: Panufnik,
estymacja: 6 500 - 8 000 zł

Lot No.
508
Lilia, 2024 brąz, granit, czerwona patyna i poler; 23 x 27 cm;
sygn. na podstawie: Panufnik.
estymacja: 3 400 - 4 000 zł

Lot No.
509
WAZON Szkło barwione w masie, tonowane, mleczne, ręcznie formowane; wys. 34 cm; szer. u podst.: 11 cm;
Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy Zdroju (?), lat
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Lot No.
510
Lampa stołowa trzon ceramiczny, klosz ze szkła w kolorze cytrynowym; wys. całk. 34 cm; po środku na spodzie sygn.: MIROST ; na spodzie podstawy wycisk: WZMPT WAŁBRZYCH ELEKTR
estymacja: 1 300 - 1 500 zł

STANISŁAW KOWALCZYK (UR. 1947 R.) I JANUSZ K.

Lot No.
511
Wazon "Mimoza" Stanisław KOWALCZYK (ur. 1947 r.) i Janusz KAZANECKI (1950-2021) - projekt dekoracji
szkło sodowe, formowane ręcznie, barwione powierzchniowo tlenkami metali;
estymacja: 600 - 700 zł

ZBIGNIEW HORBOWY (1935-2019) LUB LUDWIK FIEDO

Lot No.
512
Wazon Zbigniew HORBOWY (1935-2019) lub Ludwik FIEDOROWICZ (ur. 1948).
szkło barwione w masie, ręcznie formowane; wys. 30 cm;
estymacja: 1 000 - 1 500 zł

ERWIN EISCH (1927-2022)

Lot No.
513
Wazon szkło barwione; wys.: 22,5 cm
sygn. na spodzie: Eisch;
estymacja: 1 300 - 1 500 zł