RUSLAN CAEHKO (UR. 1933)

Lot No.
349
Bez tytułu, 2010 olej, płótno; 65 x 75 cm
sygn. i dat. p. d.: P.CAEHKO 2010;
estymacja: 5 400 - 6 500 zł

MATTHIAS HELLEMANS, XX / XXI W.

Lot No.
350
Keep me close, 2020 olej, płótno; 135 x 96 cm;
estymacja: 6 400 - 7 600 zł
Cena oferowana 5 000 zł

MAREK WAWRO (UR. 1953)

Lot No.
351
Terra - Błękitny Stół, 1996 akryl, płótno; 91 x 121 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Terra - Błękitny Stół / Marek Wawro / MW' 96.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

TADEUSZ WLAZŁO

Lot No.
352
Bez tytułu, 1997 olej, deska, 67 X 47,5 cm;
sygn. na odwrocie : TADEUSZ / WLAZŁO / 97
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

ŁUKASZ JANICKI (UR. 1984)

Lot No.
353
Za rogiem w prawo, 2022 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Janicki 2022
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

WŁADYSŁAW KUFKO (UR. 1955)

Lot No.
354
Podróż, 2021 akryl, płótno; 140 x 80 cm;
sygn. p. d.: KUFKO.
estymacja: 4 600 - 5 500 zł

JANUSZ MULAK (UR. 1939)

Lot No.
355
Galeryjna witryna olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. l. g.: Mulak.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł

JULIUSZ JONIAK (1925-2021)

Lot No.
356
Pejzaż miejski, 1993 olej, płótno; 60,5 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d. Joniak.93;
estymacja: 20 000 - 24 000 zł

TERESA WALLIS-JONIAK (UR. 1926)

Lot No.
357
Nad rzeką w dole, 2015 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Wallis.J / 15;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł

Lot No.
358
Nad Morzem Śródziemnym III, 2010 olej, płótno; 65 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Wallis-J / 10;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł

MIROSŁAW RUSINEK (UR. 1976)

Lot No.
359
Południe, 2017 olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: MR (monogram wiązany);
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

HENRYK WÓJCIK(1920 - 2009)

Lot No.
360
Egzotyka Sulejowa, 1955 olej, płótno; 63 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: HenWójcik 55;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

HENRYK WÓJCIK(1920 - 2009)

Lot No.
361
Salwator w jesieni, lata 50-te XX w. olej, płótno; 64 x 77 cm;
na odwrocie naklejka Towarzystwa Sztuk Pięknych w Krakowie.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

JÓZEF MULARCZYK (1916 - ?)

Lot No.
362
Łodzie patrolowe w Łebie, 1976 olej, płótno; 60 x 70 cm
sygn. p. d.: J.MULARCZYK;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

ZAKRZEWSKI WŁODZIMIERZ (1916 - 1992)

Lot No.
363
Cicha uliczka, 1963 olej, płótno; 61,5 x 45,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: W.ZAKRZEWSKI 1963
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

MATEUSZ GIL, XX/XXI W.

Lot No.
364
Łaknienie głębi, 2020 akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: M.Gil;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

MATEUSZ GIL, XX/XXI W.

Lot No.
365
Niemyśl myśli, 2022 akryl, płótno; 110 x 80 cm;
sygn. p. d.: M.Gil.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

POLA PIESTRZENIEWICZ (UR. 1996)

Lot No.
366
Gest VII akryl, spray, ołówek, płótno; 50 x 50 cm;
opisany na odwrocie: POLA / PIESTRZENIEWICZ / GEST VII.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł

ZENON WINDAK (UR. 1954)

Lot No.
367
Rose Room, 1988 akryl, technika własna, płyta; 48 x 34 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie m.in. Zenon / Windak / acryl / 1988.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł

SEBASTIAN SKARŻYŃSKI OBIIAD

Lot No.
368
Air Force 2000, 2020 akryl, marker, tusz, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. p. d.: OBIIAD;
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

ANDRZEJ KURZAWSKI (1928-2012)

Lot No.
369
Prześwit, 2010 akryl, płyta; 79,5 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Kurzawski / 2010 r.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

ANDRZEJ KURZAWSKI (1928-2012)

Lot No.
370
Biele, 2010 akryl, płyta; 63,5 x 70 cm;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

JANUSZ KACZMARSKI (1931-2009)

Lot No.
371
Wnętrze z kulkami, 1973 olej, płótno; 57 x 75 cm;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

ALICJA TWAROWSKA

Lot No.
372
Bez tytułu, 2019 olej, kruszec, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A.Twarowska / 2019.
estymacja: 6 700 - 8 000 zł

IRYNA SEVASTIANOVA (UR. 2000)

Lot No.
373
Deep inside, 2021 olej, płótno; 120 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sevastianova 2021;
estymacja: 3 800 - 4 500 zł

MAJA KOZŁOWSKA (UR. 1980)

Lot No.
374
Snow Road, 2021 olej, płótno; 100 x 100 cm;
na odwrocie: SNOW ROAD / Maja Kozłowska 2021.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

MAJA KOZŁOWSKA (UR. 1980)

Lot No.
375
Vistula, 2019 olej, płótno; 60 x 60 cm;
estymacja: 1 400 - 1 700 zł

YULIYA STRATOVICH (UR. 1989)

Lot No.
376
Foggy Mountains, 2020 akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Foggy Mountains / Acrylic on canvas / 100 x 100 / 2020.
estymacja: 2 900 - 3 500 zł

LUCYNA PACH

Lot No.
377
Ucieczka technika mieszana, płótno; 146 x 194 cm;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

ADAM NOWACKI (UR. 1967)

Lot No.
378
Rosy Diary, 2022 olej, cienkopis, papier foliowy naklejony na płytę; 130 x 96 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Adam Nowacki 22 / A.Nowacki 22 wraz z stempel autorski,
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

ADAM NOWACKI (UR. 1967)

Lot No.
379
Saintly Comedy, 2022 olej, flamaster, papier foliowy naklejony na płytę; 130 x 96 cm;
sygn., dat. i opisany l. g.: Adam Nowacki 22 / =Saintly Comedy= 1230/07/22;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

ROBERT WĘGLARZ (UR. 1968)

Lot No.
380
Bez tytułu, 2023 olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. p. d.: WR (monogramem w kole);
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

ROBERT WĘGLARZ (UR. 1968)

Lot No.
381
Bez tytułu, 2021 olej, płótno; 100 x 100 cm;
estymacja: 3 700 - 4 500 zł

IZABELA LIŻEWSKA (UR. 1983)

Lot No.
382
Wrzeciono, 2022 akryl, glina, piach, nasiona szczawiu, kocanka, krwawnik, kawa. płótno; 100 x 73 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: IZABELA LIŻEWSKA / "WRZECIONO" 2022 / a
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

WACŁAW KONDEK (1917-1976)

Lot No.
383
Bez tytułu olej, deska; 56 x 146 cm (wymiar kompozycji);
sygn. l. d. W.K.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł

Agnieszka ANDRUSZKIEWICZ (ur. 1978)

Lot No.
384
Kompozycja XII, 2020 technika własna, tektura naturalna, płyta pilśniowa; 100 x 70 cm;
Estimation $2,700 – $3,000

RYSZARD TOMCZYK

Lot No.
385
Zachód, 1989 olej/ płótno, 60x80 cm,
sygn. p. d.: R.Tomczyk 89;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

HENRYKA OSTROWSKA (UR. 1979)

Lot No.
386
Ciernie akryl, technika własna, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: H. Ostrowska.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

KAZIMIERZ WILK (UR. 1943)

Lot No.
387
Złote chryzantemy, 1992 olej, płótno; 65,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: K. WILK
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Cena oferowana 1 200 zł

ANNA CZARTORYSKA

Lot No.
388
Maki olej, płótno; 49 x 58 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: ANNA CZARTORYSKA
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

WILLY HERRMANN

Lot No.
389
Pejzaż olej, płótno; 69 x 99 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: Willy Herrmann
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

WIESŁAW OCHMAN (UR. 1937)

Lot No.
390
Uliczka, 1989 olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WIESŁAW OCHMAN / "ULICZKA" / ol/płótno; / WOchman.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł

JUAN CHAMIZO (UR. 1948)

Lot No.
391
Indianka, 1963 olej, płyta pilśniowa; 43 x 35 cm
sygn. i dat. l. d.: Chamizo 63;
estymacja: 4 200 - 5 200 zł

ANDRZEJ KURZAWSKI (1928-2012)

Lot No.
392
Widok, 2011 akryl, tektura; 53 x 97 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Kurzawski / 2011.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

ANDRZEJ KURZAWSKI (1928-2012)

Lot No.
393
Okno 3, 2002 akryl, tektura; 42 x 55 cm;
sygn. p. d.: Kurzawski.
estymacja: 4 500 - 5 400 zł

HENRYK WÓJCIK (1920 - 2009)

Lot No.
394
Pan Ilo, ok. 1952 olej, tektura; 76,5 x 53 cm (w świetle autorskiej oprawy);
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

RYSZARD TOMCZYK (UR. 1931)

Lot No.
395
Bez tytułu (Biomy), 1983 akwarela, papier; 51 x 40 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: R.Tomczyk 83.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

JÓZEF SZAJNA (1922-2008)

Lot No.
396
Ręce, 1999 papier, kolaż, kredka, papier szary; 67 x 47 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: "ręce" Szajna '99
estymacja: 6 500 - 7 500 zł