Teresa PANASIUK (1938-2021)
Lot No.308
Pamięć, 1969
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.PANASIUK69;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
14 000 zł
Julian Henryk RACZKO (1936-2019)
Lot No.317
Z cyklu: Morfologie, 1983
olej, płótno; 33,5 x 33,5 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: JULIAN H. RACZKO / 1983. / Z CYKLU "MORFOLOGIE" 1, na krośnie malarskim analogiczny opis.
estymacja: 3 500 - 4 200 zł
estymacja: 3 500 - 4 200 zł
7 500 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.325
Nad wodą, 1993
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: JSzancenbach;
estymacja: 20 000 - 30 000 zł
sygn. p. d.: JSzancenbach;
estymacja: 20 000 - 30 000 zł
40 000 zł
Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)
Lot No.335
Undergrowth, 2017
olej, płótno; 60 x 45 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ZIEMOWIT KMIEĆ . "UNDERGROWTH" / olej, płótno, 60 x 45 / 2017;
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
5 500 zł
Tadeusz KANTOR (1915 - 1990)
Lot No.342
Bez tytułu
tusz lawowany, papier, 27 x 41,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p.; d.: T Kantor
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
7 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Marek WŁODARSKI (1903-1960)
Lot No.344
Postać przy byku, 1929
sepia, pędzel, papier naklejony na karton; 21,2 x 29,4 cm;
sygn. i dat. p. d.: Włodarski1929 (wtórnie);
estymacja: 8 600 - 10 000 zł
estymacja: 8 600 - 10 000 zł
8 500 zł