Jolanta RUTKOWSKA
Lot No.397
Pejzaż jesienny, 2017
olej, płótno; 50 x 60 cm;
opisane na odwrocie: 2017
estymacja: 4 800 - 5 800 zł
opisane na odwrocie: 2017
estymacja: 4 800 - 5 800 zł
Irena EMILEWICZ (ur. 1972)
Lot No.399
Sfera marzeń, 2024
akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: SFERA MARZEŃ / KRAKÓW 2024 / Irena Emilewicz.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Hanna KORCZAK-IDZIŃSKA (1913-2011)
Lot No.401
Koziołki
olej, karton; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: H. Idzińska.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
sygn. p. d.: H. Idzińska.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Franciszek SUKNAROWSKI (1912-1998)
Lot No.403
Don Kichot
collage, płyta; 40 x 60 cm;
sygn. l. d.: F. Suknarowski;
estymacja: 3 500 - 4 100 zł
sygn. l. d.: F. Suknarowski;
estymacja: 3 500 - 4 100 zł
Urszula PLEWKA-SCHMIDT (1939 - 2008)
Lot No.404
Kobieta
wełna, len; 202 x 205 cm.
Polska, 2 poł. XX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Polska, 2 poł. XX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
8 000 zł
Lot No.405
Król Jagiełło
wełna, len; 1940 x 300 cm.
Polska, 2 poł. XX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Polska, 2 poł. XX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Bronisław CHROMY(1925 - 2017)
Lot No.502
Skoczek narciarski z cyklu "Dyscypliny Olimpijskie"
brąz patynowany; 30 x 30 cm;
sygn. BCHROMY.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
sygn. BCHROMY.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Bronisław CHROMY (1925 - 2017)
Lot No.504
Ryba
brąz patynowany, wys.51 cm;
sygn. BCHROMY.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
sygn. BCHROMY.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Igor MITORAJ (1944 - 2014)
Lot No.506
Pancerz (Cuirasse II ), 1986
brąz patynowany, podstawa marmurowa; wym.: 10 x 8 cm
sygn. p. d.: MITORAJ,
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. p. d.: MITORAJ,
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, XX / XXI w.
Lot No.507
Tors
brąz patynowany; wys. 17 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
Lot No.508
Kobieta
brąz patynowany; wys.: 22 cm.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
FLAMING, XX w.
Lot No.510
Biegnący, 1995
rzeźba w metalu; wys. ok. 22,5 cm;
sygn. na spodzie: Flaming 95.
estymacja: 3 400 - 4 500 zł
sygn. na spodzie: Flaming 95.
estymacja: 3 400 - 4 500 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, monogramista MD, XX w.
Lot No.512
Nike
rzeźba w brązie; wys. 23 cm;
sygn. z tyłu u dołu: MD (monogram wiązany).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Rafał RACHAŃSKI (ur. 1972)
Lot No.514
Psychologiczna maska mężczyzny, 2022
metal, ceramika; 22 x 12 x 8 cm;
całość wys.: 54 x 18 cm;
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
całość wys.: 54 x 18 cm;
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Ireneusz KIZIŃSKI (1937-2008)
Lot No.515
Halny, z cyklu: Wiatry, ok. 1990
szkło ręcznie formowane, podstawa marmurowa; 42 x 30 x 26 cm (wymiar formy szklanej);
sygn. i opisana u dołu przy podstawie: Halny … I. K. (ryte, pierwszy wyra
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
4 000 zł