Gilles FISZMAN (ur. 1932)
Lot No.50
Uliczka
olej, płótno naklejone na sklejkę; 56 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Fiszman
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
sygn. l. d.: Fiszman
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Hans URBAN (1874-?)
Lot No.52
Zamek Kufstein
olej, płótno; 82 x 71,5 cm;
sygnowany p. g.: URBAN / Kufstein
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Antoni KOZAKIEWICZ (1841-1929)
Lot No.54
Fragment ogrodu
akwarela, papier; 34,5 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AKozakiewicz
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
sygn. p. d.: AKozakiewicz
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Grzegorz MENDOLY (1898-1966)
Lot No.57
Pejzaż górski z kapliczką, 1934
olej, płótno; 39 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: G. Mendoly / -34-.
estymacja: 4 800 - 5 800 zł
estymacja: 4 800 - 5 800 zł
Christian F. BECK (1876-1954)
Lot No.59
W parku, 1911
olej, płótno; 39 x 43 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1911 Chr. Fr. Beck.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
Tadeusz KORPAL (1889-1977)
Lot No.61
Modrzew nad wodą
olej, płótno; 65 x 80 cm;
sygn. p. d.: T. Korpal
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
sygn. p. d.: T. Korpal
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
Zdzisław JACHIMCZAK (1924-2010)
Lot No.63
Basen portowy z barkami
olej, płótno; 46,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: Z Jachimczak
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
sygn. p. d.: Z Jachimczak
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Artur WASNER (1887-1939)
Lot No.65
Pejzaż zimowy
olej, płótno; 50,5 x 62 cm;
sygn. l. d. A. Wasner
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
sygn. l. d. A. Wasner
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
4 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.67
Pejzaż nowoczesny, 1968
akwarela, papier; 30,5 x 41cm;
sygn. l. d.: Podsadecki (długopisem)
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Józef UNIERZYSKI (1863-1948)
Lot No.70
Obmywanie nóg
pastel, papier; 38,5 x 49 cm;
sygn. l. d.: Unierzyski
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
sygn. l. d.: Unierzyski
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Józef UNIERZYSKI (1863-1948)
Lot No.72
Artysta przy pracy
pastel, papier;
31 x 38,5 (w świetle oprawy).
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
31 x 38,5 (w świetle oprawy).
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
F. DUDZIK, XX w.
Lot No.75
Pejzaż z górskim jeziorem
akwarela, gwasz, papier; 37 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F. DUDZIK
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: F. DUDZIK
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Albert George RIEKER (1889-1959)
Lot No.77
Pejzaż z okolic Skierniewic
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, gwasz, papier; 26,5 x 37 cm;
sygn. p. d. A.Reker (ołówkiem)
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Malarz nieokreślony, niemiecki (?) - „A.C.”, XIX / XX w.
Lot No.79
Pejzaż górski o zachodzie słońca, 1890
olej, tektura; 30,5 x 26 cm;
data l. d.: AC 90. XII.
estymacja: 3 800 - 4 400 zł
data l. d.: AC 90. XII.
estymacja: 3 800 - 4 400 zł
3 600 zł
Lot No.81
Kotka myjąca się w słońcu, ok. 1905
olej, tektura, 19,5 x 12 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW
estymacja: 8 500 - 9 500 zł
sygn. p. d.: WW
estymacja: 8 500 - 9 500 zł
8 000 zł
Lot No.82
Strzyżów. Pejzaż z chatami, 1900
ołówek, papier; 21 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (ołówkiem)
estymacja: 3 700 - 4 200 zł
sygn. p. d.: WW (ołówkiem)
estymacja: 3 700 - 4 200 zł
Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)
Lot No.84
Zestaw 3 prac
1. Morze 2. Pejzaż
3. Łódki
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
3. Łódki
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1 500 zł
Adolf HIROŃ (1882-1930)
Lot No.87
Dziewczynka, ok. 1927
olej, tektura; 50,5 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: Adolf Hiroń
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. p. d.: Adolf Hiroń
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Zygmunt KAŁUSKI (1880-1968)
Lot No.89
Portret kobiety z polnymi kwiatami
olej, sklejka; 71 x 60 cm;
sygn. l. d.: Z. Kałuski
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
sygn. l. d.: Z. Kałuski
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
2 200 zł
Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX w.
Lot No.92
Grająca, 1871?
olej, deska; 31,5 x 23 cm;
sygn. i dat. l. d.: E. Hallgen / 71 (? słabo czytelnie).
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Autor nieokreślony, XIX w.
Lot No.95
Portret kobiety
według: Guido RENIEGO (1575-1642)
olej, płótno naklejone na deskę; 24,5 x 19 cm.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
estymacja: 2 200 - 2 400 zł