Lot No.: 46

Lot No.: 46

Zestaw 4 plansz

litografia? barwna, papier, drewniane ramki lakierowane na biało; wymiary: od 17,4 x 10,7 cm do 18 x 10,7 cm (w świetle passe-partout). Koniec XIX w. - pocz. XX w.
estymacja: 350 - 400 zł
Cena sprzedaży 300 zł