Lot No.: 45

Lot No.: 45

Zestaw 4 plansz

litografia? barwna, papier, drewniane ramki malowane w barwie złota; 20,5 x 14 cm (w świetle oprawy). Koniec XIX w. - pocz. XX w.
estymacja: 350 - 400 zł
Cena sprzedaży 300 zł