Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)
Lot No.301
Coexist, 2017
akryl, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: Piotr;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
sygn. p. d.: Piotr;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
2 200 zł
Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)
Lot No.302
Kompozycja, 2016
akryl, płótno; 90 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Piotr Młodożeniec / 2016 / kompozycja 16 / akr/pł.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
4 500 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Lot No.303
Paysage, 2018
olej, płótno; 65 x 113 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.MŁODOŻENIEC2018;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
4 200 zł
Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)
Lot No.309
Spodek w Katowicach, 1975
olej, płótno; 112,5 x 132,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: F. HAYDER 75;
estymacja: 5 800 - 6 500 zł
estymacja: 5 800 - 6 500 zł
5 600 zł
Alfred LENICA (1899-1977)
Lot No.320
Bez tytułu
gwasz, papier; 26 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Lenica (ryte).
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
sygn. p. d.: Lenica (ryte).
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
4 600 zł
Erna ROSENSTEIN (1913-2004)
Lot No.322
Pejzaż, 1969
tusz lawowany, piórko, kredka, papier; 19 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. śr. E. Rosenstein 69.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
9 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Jerzy KAŁUCKI (1931-2022)
Lot No.324
Bez tytułu; 2010
ołówek, papier; 25 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: JK 2010.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
sygn. i dat. p. d.: JK 2010.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
1 800 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1930-2009)
Lot No.328
Czarny akt
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 21 x 16 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie pieczęcie: ZDZISŁAW BEKSIŃSKI / SANOK, ULICA ŚWIERCZEWSKIEGO Nr 29.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
5 700 zł
Andrzej NOWACKI (ur. 1953)
Lot No.331
Kompozycja, 2004
pastel, ołówek, papier; 21 x 21 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: 250704-6 / A.Nowacki 2004 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
1 200 zł
Marta DESKUR (ur. 1962)
Lot No.334
Kafel, 2004
kafel ceramiczny; 19,8 x 19,8 cm
sygn. dat. i opisany na odwrocie: MARTA DESKUR / 11/15 2004.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
1 000 zł
Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Lot No.341
Bez tytułu, 2018
olej, akryl, płótno; 65 x 87 cm
sygn. i dat. l. d.: E. Gerlach 2018.
estymacja: 6 600 - 8 000 zł
estymacja: 6 600 - 8 000 zł
7 000 zł
Zbigniew (GRE) GRĘZIAK (ur. 1963)
Lot No.343
Bez tytułu, 2015
olej, deska, technika własna; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: GRE2015.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
sygn. i dat. l. d.: GRE2015.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
5 000 zł