Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)
Lot No.351
Kobieta z parasolką
olej, płótno; 77 x 55 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
Wspomnienie z pleneru, 1985
Lot No.353
olej, płótno; 60 x 73 cm
sygn. i dat. l. d.: CHMIELECKI 1985 r.;
estymacja: 2 700 - 3 500 zł
estymacja: 2 700 - 3 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Sławomir LEWCZUK (1938-2020)
Lot No.358
Pejzaż, 2002
olej, płótno; 40 x 35 cm;
sygn. na odwrocie: SŁ. LEWCZUK 02;
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
Maciej KWIATKOWSKI (ur. 1971)
Lot No.362
Ołów w złoto 6, 2018
akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MACIEJ KWIATKOWSKI / PŁÓW W ZŁOTO 1 / LEAD TO GOLD 6 / AKRYL / PŁÓTNO / 2018.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Agnieszka ANDRUSZKIEWICZ (ur. 1978)
Lot No.364
Kompozycja III, 2020
płaskorzeźba, technika własna, płyta pilśniowa; 100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: AGNIESZKA ANDRUSZKIEWICZ / KOMPOZYCJA III - SZKŁO / 2020 rok
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009) – projekt
Lot No.367
Plakat do filmu „Znachor” w reżyserii Jerzego Hoffmana, 1982
offset, papier; 94 x 87 cm.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.369
Na ławce, 1984
litografia barwna, papier; 64 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Witold-K 1984 (ołówkiem), opisana l. d.: 88/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1 400 zł
Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Lot No.371
Spokój, 2019
akwarela, papier; 26,5 x 36 cm;
sygn. i dat. l. d. 2019FranciszekMaśluszczak, opisany l. g.: Spokój.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Lot No.378
Texture of Casual Desire
inkografia, papier; 73 x 55,5 cm (zadruk);
sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem), numerowany l. d.: 230/350 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
1 400 zł
Jan Jaromir ALEKSIUN (ur. 1940)
Lot No.379
Bez tytułu
serigrafia, papier; 50 x 70 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu wraz z nakładem: 145/240 serigrafia JAleksiun 80 (ołówkiem).
estymacja: 600 - 800 zł
estymacja: 600 - 800 zł
Jacek YERKA (ur. 1952)
Lot No.381
Ogrody oligoceńskie
inkografia, papier; 19 x 20 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i opisana p. d.: YERKA92 (w kompozycji, drukiem);
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Piotr PASIEWICZ (ur. 1979)
Lot No.388
Olbrzym, 2006
linoryt, papier; 59,5 x 50 cm (wymiar kompozycji), 70 x 57 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: (A.D) Pasiewicz (ołówkiem) l. d.: tytuł "Olbrzym" (ołówkiem), śr.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Halina CHROSTOWSKA-PIOTROWICZ (1929 - 1990)
Lot No.389
Bez tytułu
technika własna; 75 x 50 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy)
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
2 400 zł
Gennadij PISAREV (ur. 1959)
Lot No.390
Kompozycja na osi [niebieska], 2012
akwarela, papier; 84,5 x 59,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Pisarev 2012.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Paweł KRÓL, XXI w.
Lot No.395
Kazimierz, 2003
olej, tektura fakturowana; 47 x 66,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Paweł Król 2003.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)
Lot No.396
Z cyklu "Mała miasteczko nie jest nudne"
litografia, papier; 35,5 x 53 cm, cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu kompozycji: Epr. d'a "Małe miasteczka nie są nudne" dla P. Tadeusza Zagór
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
2 200 zł