Lot No.: 33

Edward DWURNIK (1943-2018)

Lot No.: 33

Tulipan, 2017

akryl, olej, płótno; 18 x 13 cm;
dat. i sygn. p. d.: 2017 / E. DWURNIK, na odwrocie: 2017 / E. DWURNIK.
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)