Lot No.: 32

Edward DWURNIK (1943-2018)

Lot No.: 32

Kontrabasista, 2017

akryl, płótno; 18 x 13 cm;
sygn. i dat. l. g.: 2017 E. DWURNIK; na odwrocie: "2017 / E. DWURNIK".
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)