Maksymilian KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1966)
Lot No.397
Black Yellow
akryl, drewno; 70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: MAKSYMILIAN / KREUTZ MAJEWSKI.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
3 300 zł
Agnieszka ANDRUSZKIEWICZ (ur. 1978)
Lot No.398
Kompozycja IX, 2020
technika własna, tektura złocona, płyta pilśniowa; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: AGNIESZKA ANDRUSZKIEWICZ / KOMPOZYCJA IX / 2020 rok
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Stefania MICHAŁOWSKA, XX / XXI w.
Lot No.400
Perukowiec, 2023
ceramika szkliwiona; 52 x 55 cm;
na odwrocie autorski podpis w kole: Stefania Michałowska / 2023 / (znak graficzny) / perukowiec.
estymacja: 8 200 - 9 800 zł
estymacja: 8 200 - 9 800 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Lot No.501
Testa Addormentata - zawieszka
metal srebrzony; 4 x 3 cm;
sygn. na odwrocie: Mitoraj, obok napis: amnesty/ international.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
1 800 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.504
Kolarze
brąz patynowany, 32 x 66 cm;
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
18 000 zł
Anna MALICKA-ZAMORSKA (ur. 1942)
Lot No.510
Popiersie
glina szamotowa; 57 x 45 cm.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
1 400 zł
DONG MINGGUANG (ur.2 007)
Lot No.511
Evaporation, 2003
rzeźba polichromowana; 100 x 60 cm;
sygn. na podstawie: DongMingguang 2003 / 2/50.
estymacja: 3 000 - 5 000 zł
estymacja: 3 000 - 5 000 zł
1 000 zł