Lot No.: 39

Oleksa NOWAKIWSKIJ [Aleksander Nowakowski] (1872-1935)

Lot No.: 39

Burza [Wieś Kosmacz na Ukrainie]

olej, tektura; 23,5 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: ON (inicjał wiązany cyrylicą)
estymacja: 14 000 - 16 000 zł