Lot No.: 38

Michał STAŃKO (1901-1968)

Lot No.: 38

Czarny Staw, 1937

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Stańko 37
estymacja: 9 000 - 11 000 zł