Lot No.: 35

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)

Lot No.: 35

Pejzaż zimowy

akwarela z gwaszem na podrysowaniu ołówkiem, papier; 19,5 x 32 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł