Lot No.: 34

Stanisław KLIMOWSKI (1891-1982)

Lot No.: 34

Pejzaż

akwarela, papier; 33,5 x 49 cm;
sygn. l. d.: SKlimowski
estymacja: 2 000 - 2 400 zł