Lot No.: 9

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Lot No.: 9

Ułan legionowy siodłający konia, 1919

olej, płótno naklejone na tekturę; 38 x 46,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1919
estymacja: 65 000 - 70 000 zł