Lot No.: 8

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Lot No.: 8

Mały Jezus, 1928

olej, tektura; 25 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Wlastimil Hofman / 1928
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
Cena sprzedaży 18 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)